kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Powiat Bocheński z dotacją od Ministra Pracy i Polityki Społecznej

Powiat Bocheński z dotacją od Ministra Pracy i Polityki Społecznej

Dodano: 17.06.2015 12:00 Powiat Bocheński z dotacją od Ministra Pracy i Polityki Społecznej
Powiat Bocheński znalazł się na drugim miejscu w zatwierdzonych przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej wynikach konkursu w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie”, edycja 2015.

Projekt złożony przez Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Bochni pn. "Doposażenie pomieszczeń przy OIK dla osób będących w kryzysie, w tym dla osób doświadczających przemocy w rodzinie" otrzymał 79,5 pkt. i dofinansowanie w kwocie 37 tys. zł.  Całkowita wartość zadania to 46 tys. zł, pozostała część to wkład własny.

Dzięki tym środkom zostanie wykonany remont łazienki, zakupione zostaną meble i sprzęt niezbędny do prawidłowego funkcjonowania mieszkań funkcjonujących przy Ośrodku.

Lista projektów, które uzyskały najwyższą liczbę punktów i zostały zakwalifikowane do dofinansowania TUTAJ .

Pierwsze trzy podmioty z listy dodatkowo zostaną uhonorowane nagrodami pieniężnymi.  Siedem kolejnych podmiotów otrzyma wyróżnienia niepieniężne.

Projekty zostały poddane ocenie merytorycznej przez Zespół Monitorujący do spraw Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie.

 

sk