kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Powiat bocheński promował się na targach w Poznaniu

Powiat bocheński promował się na targach w Poznaniu

Dodano: 05.11.2012 15:00   Powiat bocheński promował się na targach w Poznaniu
W dniach 24-27 październik Powiat Bocheński wspólnie z Uzdrowiskiem Kopalnia Soli Bochnia uczestniczył w targach Poznańskich odbywających się pod nazwą TOUR SALON Targi Regionów i Produktów Turystycznych.

 

 

Osoby odwiedzające stoisko powiatu bocheńskiego mogły uzyskać wiele ciekawych informacji na temat wartych uwagi miejsc na terenie powiatu, a także kosztować regionalnych przysmaków przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich w Niedarach. Wiele osób odwiedzających stoisko szukało bazy noclegowej na terenie powiatu, pytało o możliwość spędzenia w naszym powiecie kilku dni z rodziną. Nie brakowało też chętnych na wyjazd do naszego powiatu w ramach szkolnej wycieczki. Jak co roku dużym zainteresowaniem cieszyła się bocheńska kopalnia soli, a także towarzyszące Muzeum Motyli ARTHOPODA.

Motywem przewodnim całej prezentacji targowej był czerwony Koral Małopolski i to wokół niego budowane zostały poszczególne elementy stoiska. Od sufitu do podłoża rozciągał się sznur największych istniejących korali! który w środku ukrywał skarby – najpiękniejsze zdjęcia regionu w 3D.  Wydarzeniu towarzyszył także mobilny koral –dwumetrowa machina, do której można było wsiąść i obejrzeć film o atrakcjach Małopolski.


kkh