kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Powiat Bocheński po raz kolejny na targach

Powiat Bocheński po raz kolejny na targach

Dodano: 26.10.2010 15:00 Powiat Bocheński po raz kolejny na targach
W minionym tygodniu powiat bocheński prezentował swoją ofertę turystyczną na targach turystycznych Tour Salon w Poznaniu. 760 wystawców z ponad 30 krajów zaprezentowało swoją ofertę ponad 25 tysiącom zwiedzającym.

Przez cztery dni zwiedzający w wielu przypadkach prawdopodobnie po raz pierwszy mieli możliwość nie tylko poznać atrakcje bocheńszczyzny, ale również zasmakować potraw regionalnych specjalnie przygotowanych na tę okazję przez Koło Gospodyń Wiejskich z Brzeźnicy.

Targom towarzyszyły liczne wydarzenia specjalne przyciągające tłumy gości: I Festiwal Podróży i Fotografii, a w jego ramach cieszące się popularnością warsztaty, spotkania z Markiem Kamińskim oraz Martyną Wojciechowską i Anną Lichotą.

Tym razem na stoisku Małopolski prezentowało się 11 podmiotów. Oprócz powiatu bocheńskiego znaleźli się: województwo małopolskie, Urząd Miasta Krakowa, Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej, Stowarzyszenie „Na Śliwkowym Szlaku”, Kopalnia Soli „Wieliczka”, Tatrzańska Agencja Rozwoju Promocji i Kultury, Tarnowskie Centrum Informacji, Starostwo Powiatowe w Tarnowie, Uzdrowisko Kopalni Soli Bochnia oraz Turystyczna Podkowa.

Tour Salon zakończył się także dużym sukcesem medialnym. Na targach akredytowało się 350 dziennikarzy prasy branżowej i specjalistycznej oraz gazet codziennych ogólnopolskich i lokalnych, stacji telewizyjnych i radiowych.