kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Poszukiwanie prawdziwego Świętego Mikołaja

Poszukiwanie prawdziwego Świętego Mikołaja

Dodano: 29.11.2011 10:00 Poszukiwanie prawdziwego Świętego Mikołaja
Stowarzyszenie ULKA zaprasza na Integracyjne warsztaty „Poszukiwanie prawdziwego Świętego Mikołaja”. W ramach projektu przewidujemy m. in. wspólne przygotowywanie wielkich baniek-ozdób choinkowych, które w niedzielę przed Świętami zawiesimy na miejskiej choince ustawionej na bocheńskim Rynku – podobnie, jak miało to miejsce w ubiegłym roku. Obok zajęć plastycznych znajdzie się także coś dla tych, którzy lubią muzykować, wspominać i poznawać rodzinne tradycje. Będziemy zatem śpiewać piosenki o tematyce świątecznej i zimowej. Dorośli uczestnicy warsztatów (rodzice, dziadkowie…) opowiedzą o świętym Mikołaju z czasów ich dzieciństwa – jak wyglądał, a może zdradzą nam, jakie przynosił prezenty?


Zapraszamy całe rodziny z dziećmi, szczególnie dziećmi z problemami ze zdrowiem, osoby z niepełnosprawnością i oczywiście dziadków – oni szczególnie dużo wiedzą o prawdziwym Świętym Mikołaju!

Warsztaty odbędą się: 3 i 17 grudnia (soboty), w godzinach 9:00-12:00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Bochni.

Miejski Opłatek na Rynku i wspólne wieszanie baniek przewidziane jest na niedzielę, 18 grudnia. Szczegóły zostaną przekazane w czasie warsztatów.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie swojego udziału w  warsztatach – do czwartku 1 grudnia br. drogą mailową - e-mail: biuro@ulka.org.pl lub telefonicznie pod nr 604282228