kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Pomóżmy Agnieszce

Pomóżmy Agnieszce

Dodano: 02.09.2009 12:00 Pomóżmy Agnieszce

W ostatnich dniach  z prośbą o pomoc do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Bochni zgłosiła się bezradna mama malutkiej Agnieszki , która cierpi na poważną wadę serca.

Dziewczynka urodziła się 29. maja, już w pierwszej dobie życia zabrano ją na oddział Intensywnej Terapii i Patologii Noworodka
w Krakowie - Prokocimiu z podejrzeniem wady serca. Okazało się, że Agnieszka ma złożoną, siniczą wadę serca: tetralogie Fallota ze zwężeniem zastawek płucnych, hipoplazją tętnic płucnych i bardzo rozwiniętym krążeniem obocznym oraz zespół Di Georga. W Polsce dziewczynka nie została zakwalifikowana jeszcze do żadnej operacji, jedyną szansą na powrót do zdrowia jest operacja w niemieckiej klinice u profesora Malca. Profesor jako jedyny dał nam nadzieję- piszą na stronie internetowej rodzice Agnieszki. Operacja planowa jest na wrzesień , koszt zdecydowanie przekracza możliwości finansowe rodziców. Na obecną chwilę udało im się zebrać połowę potrzebnych pieniędzy, dlatego zwracają się z prośbą o wsparcie do wszystkich, którzy mogą pomóc. Zwracamy się z wielką prośbą aby każdy kto tylko może wspomógł nas nawet najmniejszą kwotą. Liczy się każda złotówka. Dziękujemy za każdą pomoc bo jest ona nieoceniona – kontynuują rodzice.
Mała Agnieszka jest pod opieką fundacji COR INFANTIS, która pomaga dzieciom z wrodzonymi wadami serca .
Poniżej podajemy numer konta na który można wpłacać pieniądze aby pomóc malutkiej Agnieszce.
Wpłat na rzecz Agnieszki prosimy dokonywać na rachunek fundacji:  86 1600 1101 0003 0502 1175 2150
z dopiskiem Agnieszka Bereta .