kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » PiS oraz Sarsa na zakończenie weekendu z zabytkami

PiS oraz Sarsa na zakończenie weekendu z zabytkami

Dodano: 03.09.2015 09:30 PiS oraz  Sarsa na zakończenie weekendu z zabytkami
Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na muzyczne zakończenie Weekendu z zabytkami Powiatu Bocheńskiego. Na Rynku w Bochni wystąpi bocheński duet PiS oraz wschodząca gwiazda SARSA. Odbędzie się także piknik smaków i rękodzieła lokalnych artystów. Na odwiedzających będą czekać stoiska z pysznymi lokalnymi przysmakami, pięknymi haftami czy też unikalną biżuterią. Rozstrzygnięty zostanie też konkurs dla najaktywniejszych turystów tej edycji, po godzinie 17:00 odbędą się muzyczne konkursy, a o 18 rozpocznie się część koncertowa. Serdecznie zapraszamy!!!

 

 

Duet PiS zespół tworzą Piotr Lekki-gitarzysta, kompozytor, realizator dźwięku w studio nagrań "Kwart" i Robert "Sierściu" Mastalerz-wokalista zespołu "4szmery".


Piotr Lekki współpracował w latach 90-tych z takimi wykonawcami jak Janusz Radek ( zespół "Obcy") Bogdan Łyszkiewicz ( Chłopcy z placu broni) i Paweł Mąciwoda ( OZ,TSA,SCORPIONS).

Duet "PiS" ( Piotrek i Siersciu ) powstał spontanicznie podczas jednej z edycji festiwalu "Rock autostrada". Miała miejsce awaria sprzętu i Piotr, który był jurorem aby wypełnić czas zagrał na gitarze "Wish you were here" Pink Floyd a Sierściu który był konferansjerem zaśpiewał ..i tak sie zaczęło.

Aktualnie zespół ma za sobą ponad 150 koncertów i występy w klubach u boku zespołów "Dżem", "Cree","Stirwater". Wykonujemy akustyczne wersje największych rockowych przebojów Led Zeppelin,Deep Purple,Whitesnake,INXS,Rainbow,Bon Jovi,Def Leppard i wielu innych klasyków muzyki rockowej.
Sarsa Markiewicz- wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, gra na ukulele, gitarze i instrumentach klawiszowych, laureatka wielu konkursów muzycznych. Uczestniczka programu The Voice of Poland, w oryginalnym stylu dostała się do programów na żywo razem z drużyną Tomsona i Barona z Afromental.
Udział w wielu projektach muzycznych pozwolił jej wykształcić indywidualny styl szlachetnego, tanecznego popu. Sarsa wywodzi się z muzyki alternatywnej - zaczynała z zespołem grającym alternatywnego rocka: FLUKTUA.Pasję muzyczną łączy ze swoim wykształceniem i pracą zawodową muzykoterapeuty.

kkh