kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Piknik w Dębinie

Piknik w Dębinie

Dodano: 11.08.2014 10:10 Piknik w Dębinie
Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Rzezawie zaprasza na piknik podsumowujący realizację projektu "Rękodzieło i tradycyjne przedmioty codziennego użytku ozdobą współczesnego człowieka i jego domu". W niedzielę 17 sierpnia w Świetlicy Wiejskiej w Dębinie odbędą się warsztaty, wystawy i konkurs rękodzieła tradycyjnie. Nad imprezą patronat honorowy objął Starosta Bocheński Jacek Pająk.

W programie niedzielnego pikniku od 15.00 uroczyste otwarcie wystawy i konkursu, prezentacja uczestników konkursu, kolejno: pokazy tańca w wykonaniu młodzieży z Dębiny, wręczenie podziękowań Wicepremiera Janusza Piechocińskiego lokalnym Przedsiębiorcom, koncert zespołu Paradox oraz ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród. Po zakończeniu części oficjalnej, ok. godz. 19.00 Rada Sołecka w Dębinie zaprasza na „zabawę taneczną pod chmurką”.  Przedsięwzięcie zostało objęte honorowym patronatem Starosty Bocheńskiego Jacka Pająka oraz Wójta Gminy Rzezawa Józefa Słoniny.

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas Mszy Świętej Sanktuarium w Okulicach w dniu 15 sierpnia o godzinie 9.00, podczas której zostaną poświęcone wieńce dożynkowe udział delegacji wieńcowych zgłosiły sołectwa: Dębina, Okulice, Bratucice, Dąbrówka i Borek. Liturgię Mszy Świętej ubogaci koncert Orkiestry Dętej Okulice.