kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Pierwsze sukcesy w nowym roku szkolnym biegaczy 1 LO Bochnia

Pierwsze sukcesy w nowym roku szkolnym biegaczy 1 LO Bochnia

Dodano: 24.10.2018 09:00 Pierwsze sukcesy w nowym roku szkolnym biegaczy 1 LO Bochnia
W Łapanowie odbyły się Powiatowe Biegi Sztafetowe dziewcząt i chłopców. W zawodach wystartowały sztafety z różnych szkół z powiatu bocheńskiego. Sztafeta dziewcząt I LO w Bochni uplasowała się na pierwszym miejscu.

Skład reprezentacji:

Sowa Oliwia 2f,  Kopacz Karolina 3h, Bieżychudek Alicja 1b, Tota Aleksandra 1g, Dychus Agata 1e, Wojciechowska Aleksandra 1d, Kołodziej Wiktoria 2i, Zwierniak Agnieszka 1c,  Blum Agnieszka 2j, Jędryka Anna 2e, Multan Nikola 2c, Ciuruś Patrycja 2j.

Chłopcy z Ogólniaka zajęli drugie miejsce.

Skład reprezentacji: Bieniek Michał 1a, Gorczyca Łukasz 2b, Dymura Igor 2c, Filipek Krzysztof 1b, Kaczmarczyk Seweryn 2g, Kleszcz Jakub 1b, Kubas Wojciech 2c, Kycia Maciej 1e, Ociepa Arkadiusz 3e, Olchawa Tomasz 1h, Skipioł Filip 3g.

Tydzień później odbyły się zawody wojewódzkie w Nowym Targu, gdzie reprezentacja dziewcząt 1 LO wywalczyła w nich  1 miejsce, a chłopców  7 miejsce.

Skład ekipy dziewcząt: Sowa Oliwia 2f, Bieżychudek Alicja 1b, Marczyk Sara 1d, Blum Agnieszka 2J, Rosiek Anna 3a, Kopacz Karolina 3h, Marek Małgorzata 3g, Multan Nikola 2c, Tobiasz Julia 2i, Kołodziej Wiktoria 2i, Ciuruś Patrycja 2j, Jędryka Anna 2e.

Skład ekipy chłopców: Bieniek Michał 1a, Kasperski Wojciech 2a, Gorczyca Łukasz 2b, Dymura Igor 2c, Filipek Krzysztof 1b, Kaczmarczyk Seweryn 2g, Kleszcz Jakub 1b,Chwistek Mateusz 2a , Kycia Maciej 1e, Ociepa Arkadiusz 3e, Olchawa Tomasz 1h, Skipioł Filip 3g.

Opiekę nad drużyną dziewcząt 1LO sprawuje Halina Grech, a chłopców Grzegorz Wójciak.

 

W tych samych zawodach sztafeta Zespołu Szkół Mechanicznych pod opieką Piotra Węgrzyna  zajęła 3 miejsce

Skład ekipy: Babral Michał, Bochenek Damian, Chlebek Bartłomiej, Dziadowiec Konrad, Jonik Piotr, Krzak Piotr, Kulas Szymon, Machał Kamil, Matlęga Krzysztof, Mazurek Filip, Pagacz Piotr, Pałkowski Adam, Pałkowski Filip, Szewczyk Przemysław, Tarlaga Dominik, Urbański Mateusz.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.

 

sk