kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Pierwsze Charytatywne Pokazy Strażackie w Lipnicy Murowanej

Pierwsze Charytatywne Pokazy Strażackie w Lipnicy Murowanej

Dodano: 15.09.2015 09:00 Pierwsze Charytatywne Pokazy Strażackie w Lipnicy Murowanej
Zarząd Gminny ZOSP RP w Lipnicy Murowanej we współpracy ze Szkołą Aspirantów PSP z Krakowa serdecznie zaprasza do uczestnictwa i włączenia się w niesienie pomocy dla chorego Mateuszka podczas Pierwszych Charytatywnych Pokazów Strażackich w Lipnicy Murowanej, które odbędą się 20 września 2015r. na Stadionie w Lipnicy Dolnej. Pieniądze zebrane podczas tego wydarzenia będą przekazane rodzicom na jego leczenie i rehabilitacje.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną pokazy ratowniczo – gaśnicze, kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz szkolenia z zakresu przeciwpożarowego. W programie przewidziano także licytację gadżetów, która poprowadzi Gość Specjalny – Emil Rau – łowca fotoradarów, a także występy artystyczne: Zespołu „Jakubkowianie” z Łososiny Dolnej, Orkiestry Dętej z Lipnicy Dolnej oraz zabawa taneczna przy Zespole „Prima Band”.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli: Minister Pracy i Polityki Społecznej – Władysław Kosiniak – Kamysz, Powiat Bocheński, Gmina Lipnica Murowana, Szkoła Aspirantów PSP w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

 

sk