kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Otwórzmy szafy i serca dla Dorotki!

Otwórzmy szafy i serca dla Dorotki!

Dodano: 10.03.2014 10:00 Otwórzmy szafy i serca dla Dorotki!
16 marca na 16.00 zapraszamy do Małej Czarnej na Szafari – wielką wymianę ubrań, z której dochód przeznaczony będzie na leczenie Dorotki Botkowskiej.

Mała Czarna znów stanie się centrum serdecznej inicjatywy. 16 marca w klubie odbędzie się Szafari, czyli wymiana ubrań. Zamiast biletu wstępu – datek do puszki, który przeznaczony będzie na leczenie małej bochnianki - Dorotki Botkowskiej.

Pomysłodawczynie to Monika i Ania, pełne energii młode mieszkanki Bochni. Pomysł został przedyskutowany na spotkaniu kobiecych Latających Kręgów, które w lutym odbyły się właśnie w Małej Czarnej. Ich uczestniczki w marcu aktywnie włączają się w inicjatywę pomocy.

Wiosną otwieramy szafy! Pora na zmiany! To świetna okazja, by odświeżyć swoją garderobę przed nowym sezonem, wymienić ubrania i dodatki  na nowe. Kto by pomyślał, że wyprawa po nową sukienkę może komuś pomóc! A jednak! Każdy może przynieść rzeczy do wymiany, ważne jest, by były one w dobrym stanie i bez wad. Nie mając nic na wymianę, można uzgodnić z właścicielem cenę zakupu, ale organizatorki są przekonane, że każdy znajdzie jednak w swej szafie coś, czym chętnie się wymieni.

Mieszkańcy Bochni już wielokrotnie okazali serce, organizując dla Dorotki różne wydarzenia. Organizatorki Szafari mają nadzieję, że najbliższe wydarzenie zapoczątkuje całą serię kreatywnych spotkań pod hasłem „Ekipa Dorotki”. Zapraszają więc do kontaktu wszystkich tych, którzy chcieliby swoją pracą włączyć się w pomoc. W najbliższą niedzielę jest to wymiana ubrań. A jaki będzie temat następnego spotkania? Wszystko zależy od pomysłów naszych mieszkańców!

Więcej informacji uzyskać można w Małej Czarnej oraz za pośrednictwem Facebooka:
- strona wydarzenia „Szafari dla Dorotki”

- strona „Zbiórka Pieniędzy Dorotka Botkowska”
- grupa „Latające Kręgi Bochnia”

 

sk