kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Otwarty konkurs ofert z zakresu turystyki, kultury i sportu

Otwarty konkurs ofert z zakresu turystyki, kultury i sportu

Dodano: 10.01.2018 14:00 Otwarty konkurs ofert z zakresu turystyki, kultury i sportu
95 tys. zł. rozdzieli Zarząd Powiatu w Bochni w ramach otwartego konkursu ofert z zakresu turystyki, kultury i kultury fizycznej. Wnioski o dofinansowanie przyjmowane będą od jutra tj.11 stycznia do 31 stycznia 2018 roku w Starostwie Powiatowym w Bochni.

 

O dotacje mogą starać się organizacje pozarządowe, osoby prawne i jednostki organizacyjne, stowarzyszenia jednostek samorządu terytorialnego, spółdzielnie socjalne, jednostki organizacyjne podległe organom administracji publicznej lub przez nie nadzorowane.

W tym roku pierwszeństwo  przy przyznaniu dofinansowania będą miały zadania związane z uczczeniem 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości -zaznacza Ludwik Węgrzyn, starosta bocheński.

Na realizację zadań z zakresu kultury przeznaczono 64 tysiące złotych, a powinny one dotyczyć m.in. organizowania wydarzeń kulturalnych czy edukacyjnych. 25 tysięcy złotych przeznaczono na zadania z zakresu kultury fizycznej dotyczące m.in. organizowania powiatowych imprez sportowych dla młodzieży i dzieci, zaś na zadania z zakresu turystyki przeznaczono 6 tysięcy złotych. O dotacje mogą starać się jednostki, które zajmują się organizowaniem form aktywnego wypoczynku dla mieszkańców powiatu ze szczególnym uwzględnieniem wypoczynku dzieci i młodzieży jak również promocją i wspieraniem rozwoju turystycznego na terenie Powiatu Bocheńskiego.

Oferty można składać osobiście lub wysłać pocztą (liczy się data wpływu). Formularz oferty jest dostępny w Wydziale Oświaty pok. 311 (III piętro, od ulicy Różanej), na stronie internetowej Powiatu Bocheńskiego www.powiat.bochnia.pl w dziale „Dla Mieszkańców” pod hasłem „NGO”.

Wszelkie szczególowe informacje znajdują się tutaj

Dodatkowe Informacji można uzyskać w Wydziale Oświaty, Promocji i Aktywności Społecznej Starostwa Powiatowego w Bochni pod numerem tel. 14 615 37 64.

 

kh