kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Orlik otwarty

Orlik otwarty

Dodano: 06.04.2009 10:00 Orlik otwarty

W sobotę 4.kwietnia br. odbyło się uroczyste otwarcie kompleksu boisk sportowych w Łapanowie zrealizowanego w ramach programu „ Moje boisko- Orlik 2012”.
W otwarciu uczestniczył Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Pan Roman Ciepiela. Podczas sobotniej uroczystości Starosta Bocheński Jacek Pająk podkreślał, że jest to pierwszy orlik w Małopolsce zrealizowany przez powiat, dotychczas w każdym innym przypadku realizatorem jest gmina. Dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Łapanowie Pan JanWójcik podziękował staroście za wsparcie jakie otrzymuje, życząc innym tak dobrej współpracy z samorządem powiatowym.

Na ogólnodostępny kompleks boisk w Łapanowie, składają się dwa boiska. Pierwsze- wielofunkcyjne, poliuretanowe do siatkówki, koszykówki i tenisa. Drugie natomiast jest boiskiem do piłki nożnej wyłożonym sztuczną nawierzchnią. Wysoki standard boisk zapewniają także nowoczesne szatnie oraz odpowiednie zaplecze sanitarne. Boiska są bezpieczne, a mieszkańcy powiatu zagrają w piłkę również wieczorem ponieważ obiekt jest oświetlony. Łączny koszt budowy kompleksu w Łapanowie to ponad milion złotych, w tym wkład własny Powiatu wyniósł 428 tys. złotych.
Galeria zdjęć znajduje sie tutaj
Film z otwarcia Orlika