kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » OFFroadowe zmagania w okolicach Bochni

OFFroadowe zmagania w okolicach Bochni

Dodano: 27.04.2015 10:00 OFFroadowe zmagania w okolicach Bochni
ZM4X4 i Grupa Wschodu zorganizowali turystyczną przejażdżkę z elementami offroadu po okolicach Bochni. W imprezie wzięło udział 30 samochodów terenowych.

Organizatorzy zapewnili zróżnicowany poziom trudności. Każda załoga otrzymała roadbooka, z wytyczoną trasą i zagadkami do rozwiązania. Z pomocą metromierza piloci odliczali kolejne punkty trasy. Całość przejazdów miała charakter turystycznej wycieczki dla samochodów, które nie zostały przygotowane do ciężkich terenowych prób, ale aspirują do pozostawiania śladów opon nie tylko na asfalcie. Załogi świetnie dały sobie radę we wszystkich konkurencjach, zarówno w próbach sprawnościowych, jak i trudniejszych terenowych przejazdach.

Na trasie imprezy znalazło się Ekomuzeum w Sobolowie. Nie zabrakło prób sprawnościowych dla dorosłych i dla dzieci. Każda załoga otrzymała zestaw startowy a nagrody dla zwycięzców zapewniło Powiat Bocheński i miasto Bochnia. Impreza zakończyła się w gospodarstwie agroturystycznym przy ciepłym żurku i kiełbasie z grilla.

W imprezie wzięły udział nie tylko załogi z Bochni, ale także z Krakowa czy Nowego Sącza. Bezpieczeństwo zapewniał ratownik medyczny, całe szczęście jego pomoc nie była potrzebna.

Impreza zorganizowana była przez doświadczonych offroadowców, którzy mają na swoim koncie zarówno jazdy w rajdach, jak i dalsze offroadowe podróże po Europie i Azji.

Zapewniają, że to nie ostatnia taka impreza dla miłośników aut terenowych.

Zapraszamy na www.GrupaWschodu.xn.pl i www.zm4x4.pl.

 

sk/mk