kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Obchody 100-lecia Niepodległości - logotyp

Obchody 100-lecia Niepodległości - logotyp

Dodano: 06.04.2018 00:00 Obchody 100-lecia Niepodległości - logotyp
Powiat Bocheński przyłączył się do ogólnopolskich obchodów świętowania setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. W związku z tym uzyskał zgodę na wykorzystywanie identyfikacji wizualnej Programu Wieloletniego "Niepodległa" - logotypu , w kalendarzu imprez zaplanowanych przez Powiat Bocheński , gminy, szkoły, jednostki kultury oraz na plakatach zapraszających na poszczególne wydarzenia organizowane przez wspomniane jednostki publiczne.

 

Korzystanie z logotypu przez wszystkie inicjatywy zaangażowane w świętowanie niepodległości Polski, nie tylko pozwoli na spójną identyfikację, ale przede wszystkim sprawi, że każdy z projektów stanie się elementem większej całości – wspólnego święta wszystkich Polek i Polaków.

Zachęcamy wszystkich, którzy włączyli się w tworzenia wspólnego kalendarza przedsięwzięć związanych ze świętowaniem Roku Jubileuszowego w powiecie wołomińskim, do korzystania z ogólnopolskiego loga "niepodległa" i zapoznania się z dokumentem: "Księga Znaku".

Starostwo Powiatowe w Bochni również przygotowało grafikę prezentującą trzy postaci związane z bocheńską drogą do wolności, na której znajdziemy Jana Zdzisława Włodka, Leopoldynę (Olgę) Stawecką oraz Leopolda Okulickiego. Grafika ta będzie przez cały najbliższy rok towarzyszyć wszystkim inicjatywom związanymi z obchodami.

Ponadto, każde z wydarzeń mające na celu uczczenie tej ważnej rocznicy, można zamieścić w kalendarzu wydarzeń obchodów stulecia odzyskania niepodległości – www.niepodlegla.gov.pl – tak aby mogły trafić do jak najszerszego grona odbiorców.