kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Nowa strona Powiatu Bocheńskiego.

Nowa strona Powiatu Bocheńskiego.

Dodano: 15.10.2008 00:00 Nowa strona Powiatu Bocheńskiego.

Od dziś można korzystać z nowej strony internetowej Powiatu Bocheńskiego. Portal skierowany jest do trzech grup odbiorców: mieszkańców, turystów i inwestorów. Ma pełnić rolę informacyjną, promocyjną oraz funkcję użyteczności publicznej (e- urząd).

Chcemy by, portal był wizytówką całego Powiatu, a nie tylko stroną urzędu. Kolory, szata graficzna, zdjęcia wszystko to służy konsekwentnemu budowaniu marki naszego powiatu. Mamy nadzieję iż strona będzie elementem wspólnej polityki promocyjnej Powiatu i wchodzących w jego skład gmin - mówi Katarzyna Kępa z biura prasowego. Takim wspólnym projektem bedzie m.in kompleksowa oferta dla inwestorów. Jest ona przygotowywana z udziałem poszczególnych gmin, dlatego zakładka "dla inwestorów" zostanie w najbliższych dniach uzupełniona - uzupełnia Katarzyna Kępa.

Projekt i realizacja portalu kosztowały niespełna 37 tysięcy złotych brutto. Za kreację odpowiada krakowska agencja interaktywna EURA7. Strona poprzez zastosowanie przeglądarki głośniomówiącej oraz możliwości powiększania tekstu jest w pełni dostosowana do potrzeb osób niedowidzących. Nowa witryna Powiatu zaraz po aktywacji została zgłoszona do prestiżowego konkursu „Webstarfestival”.

Startujemy w kategorii administracja publiczna .W konkursie strony oceniane są pod kątem celów jakie powinny spełniać oraz odpowiedniego dostosowania do potrzeb użytkowników- dodaje Katarzyna Kępa . Biuro Komunikacji Społecznej Starostwa Powiatowego zwraca się z prośbą do wszystkich odwiedzających stronę Powiatu o zgłaszanie uwag i sugestii na adres

Powiatowa Społeczna Strefa Aktywności Gospodarczej
programy unijne
inwestycje w powiecie
zdjęcia panoramiczne
Organizacje Pozarządowe-NGO
Newsletter:

Multimedialny Powiat

Zobacz wszystkie filmy

Sonda

Starostwo Powiatowe
ul. Kazimierza Wlk. 31
32-700 Bochnia
Tel. (0-14) 61 537 00
Fax: (0-14) 61 537 08
E-mail: