kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Niemiecki na wyciągnięcie ręki

Niemiecki na wyciągnięcie ręki

Dodano: 07.01.2010 00:00 Niemiecki na wyciągnięcie ręki
Od stycznia 2010r rusza projekt realizowany przez Instytut Austryjacki dofinansowany w 90% z Europejskiego Funduszu Społecznego pt: „Niemiecki na wyciągnięcie ręki. Kursy języka niemieckiego zakończone Grundstufe Deutsch z modułem psychologicznym w Twoim powiecie”.

W ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki organizatorzy przewidzieli szkolenia języka niemieckiego wraz z  modułem psychologicznym. Zajęcia przewidziane są dla osób dorosłych, zamieszkałych (na stałe lub czasowo) lub pracujących w powiecie bocheńskim (nie mogą to być jednak osoby posiadające własną działalność gospodarczą).

Instytut zaprasza osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę, powołania, wyboru, mianowania, spółdzielczej umowy o pracę, umowy zlecenia lub umowy o dzieło, które chcą podnieść kwalifikacje zawodowe. Cena za 2 letnie szkolenia odbywające się w Bochni to jedynie 328,19 zł (cena ta obejmuje egzamin państwowy ÖSD Grundstufe Deutsch).

Każdy kursant weźmie udział w 4 semestrach kursu j. niemieckiego (kursant  może prezentować słabą znajomość języka niemieckiego lub jej brak) - 240 godzin w tym moduł  „Niemiecki w biznesie”, konwersacje z native speakerami, konsultacje indywidualne. Każdy semestr daje możliwość otrzymania 4 certyfikatów Instytutu Austriackiego. A na zakończenie odbędzie się egzamin państwowy – ÖSD Grundstufe Deutsch. Dodatkowo przewidziano 24 godzinny moduł psychologiczny (trening motywacyjny, zajęcia z komunikacji) oraz indywidualne doradztwo z psychologiem – przygotowanie planu nauki języka.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w projekcie, rekrutacja odbędzie się już w lutym w Bochni! Wszelkie informacje są dostępne na naszej stronie internetowej www.oei.krakow.pl, zakładka „Niemiecki na wyciągnięcie ręki” informacje można także uzyskać mailowo: projekt@oei.krakow.pl lub pod numerem telefonu:12 428 52 19.