kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Niedzielne atrakcje muzycznego zakończenia

Niedzielne atrakcje muzycznego zakończenia

Dodano: 12.09.2019 10:00 Niedzielne atrakcje muzycznego zakończenia
Podczas muzycznego zakończenia Weekendu z zabytkami oprócz występów na scenie czekało wiele atrakcji dla dużych i małych. Nasi goście przygotowali wiele niespodzianek. W koralowym kamperze Małopolska Organizacja Turystyczna, prowadziła konkursy, a także dzieliła się wiedzą o Małopolsce. Odbył się kiermasz książek i gier, z którego cały dochód został przeznaczony na leczenie i rehabilitację Lilki Stanisz, małej mieszkanki Bochni – podopiecznej Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży Auxilium.

W niedzielne popołudnie było również aktywnie i zdrowo. To za sprawą warsztatów sportowych z Barbell Club Bochnia. Były konkursy, zawody i porady dietetyczno – treningowe, a Fit Bite Catering Dietetyczny, częstował chętnych swoimi produktami. Na scenie prezentowali się także wychowankowie szkoły Dance & fitness house Bochnia z fantastycznymi pokazami tańca.
Zaprosiliśmy do współpracy Bochnianie Bezdomniakom. Można było zaadoptować psiaka i kociaka oraz wesprzeć działalność stowarzyszenia. O tym jak zrobić piękny makijaż oraz jak dobrać odpowiednie kosmetyki można się było dowiedzieć dzięki warsztatom wizażu z Drogerią Kamelia. Panie ze Grupy Małopolanki tworzą Być Kobietą z Pasją uczyły szyć szydełkowe cudności. Do mobilnej kuchni spotkań zaprosiła Frankówka Mała z Cichawki.
Do świata rolnika zaprosiła Państwa niezawodna ekipa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, która w tym roku świętuje 25 lecie działalności. Na stoisku odbyły się konkursy z nagrodami dotyczące roślin i zwierząt, malowanki dla najmłodszych, punkt informacyjny, rozpowszechnianie i udzielanie wiedzy na temat programów z unii europejskiej dla obszarów wiejskich. Pracownia Rerum architektura krajobrazu zaprosiła na warsztaty rodzinne pt. „Warto tworzyć przyszłość – rysujemy, malujemy, budujemy”. Kinga Magdoń zaprosiła dzieciaki do wspólnej zabawy. Kolejny nasz parter, którego mogliście spotkać w niedzielne popołudnie to Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego. Na stoisku odbyły się warsztaty – „Zaprośmy zwierzęta do naszych ogrodów” podczas których wykonywane były budki dla ptaków i owadów.