kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Naucz swoje dziecko formułować "okRĄgŁe" zdania

Naucz swoje dziecko formułować "okRĄgŁe" zdania

Dodano: 03.09.2010 12:00 Naucz swoje dziecko formułować "okRĄgŁe" zdania
We wrześniu Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych oraz Przewlekle Chorych ULKA z Bochni pilotażowo uruchamia zajęcia będące kolejnym elementem Integracji na OkRĄgŁo - cyklicznego działania zainicjowanego przez ULKĘ w 2007 roku.

Nie bez przyczyny kilka liter w poprzednim zdaniu zostało zaakcentowanych w specjalny sposób. We wrześniu dzieci z zaburzeniami komunikacji językowej mogą korzystać z bezpłatnych zajęć z logopedą. Zarząd Stowarzyszenia ULKA szczególnie zaprasza dzieci z obniżoną sprawnością intelektualną, opóźnionym rozwojem mowy, autyzmem, zespołem Aspergera, zespołem Downa, alalią, afazją - zajęcia mają charakter integracyjny.

Nadrzędnym celem zajęć jest stymulacja rozwoju dziecka w odniesieniu do poszczególnych sfer poznawczych, nie tylko mowy, ale również rozwoju motorycznego i manualnego , spostrzegania wzrokowego, percepcji słuchowej, zabawy, zachowań społecznych i emocji.

Spotkania odbywać się będą popołudniu, dwa razy w tygodniu, przeznaczone są dla dzieci do lat ośmiu. O zakwalifikowaniu na zajęcia decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem Stowarzyszenia pod nr telefonu 667 970 919 lub mailowo na adres