kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Naucz się pisać unijne wnioski – bezpłatne szkolenie w Starostwie

Naucz się pisać unijne wnioski – bezpłatne szkolenie w Starostwie

Dodano: 10.02.2010 09:00
Tarnowski Regionalny Ośrodek EFS zaprasza na cykl bezpłatnych szkoleń z przygotowania projektów unijnych. Pierwsze dwudniowe szkolenie pn. „Przygotowanie projektu do Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w ramach cyklu zarządzanie projektem EFS” obędzie się 15 i 16 lutego w Starostwie Powiatowym w Bochni w sali 301 w godzinach od 9.00 do 16.00.

W szkoleniach mogą wziąć udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego, w tym jednostek organizacyjnych, szkół podstawowych, gimnazjalnych i wyższych, instytucji rynku pracy oraz przedsiębiorcy. Skierowane jest do osób z powiatów: tarnowskiego, brzeskiego, bocheńskiego oraz dąbrowskiego.

Natomiast drugie szkolenie będzie dotyczyło kwalifikowalności i budżetu projektu POKL i odbędzie się w dniach 24 i 25 lutego br.  Szkolenie również odbędzie się w Starostwie Powiatowym w Bochni.

Aby wziąć udział w szkoleniach należy przesłać (do dnia 11.02.2010 r., do godz. 16.00) wypełnioną kartę zgłoszeniową na adres lub faxem na nr (014) 6556 985. Osoby zakwalifikowane na szkolenie dostaną, mailem lub telefonicznie, potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu.
Informacje organizacyjne :rejestracja uczestników i bufet kawowy - od godz. 8.30. Organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe i zaświadczenia ukończenia szkolenia.
Regionalny Ośrodek EFS w Tarnowie jest finansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.