kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » „Naprzód Sobolów” z brązowym medalem Mistrzostw Polski

„Naprzód Sobolów” z brązowym medalem Mistrzostw Polski

Dodano: 17.12.2015 09:00 „Naprzód Sobolów” z brązowym medalem Mistrzostw Polski
Podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu, które odbyły się na początku grudnia w Częstochowie, znakomicie zaprezentowała się drużyna „Naprzodu” Sobolów w kategorii U-16.

W fazie grupowej dziewczęta pokonały 3:2 OKS „Stomil” Olsztyn oraz zremisowały 2:2 z mistrzem Polski – drużyną „Unifreez” Górzno. W ćwierćfinale 1:0 wygrały z Gimnazjum Istebna, by w półfinale ulec 0:2 ekipie LKS „Rolnik” Głogówek.

W meczu o III miejsce dziewczęta rozgromiły 5:2 GKS „Glinik” Gorlice potwierdzając swoją przynależność do ścisłej krajowej czołówki.

Trener Piotr Bukowiec w następujący sposób podsumował turniej: - Dziewczęta powtórzyły sukces z zeszłego roku, a od 6 lat z zawodów o randze Mistrzostw Polski wracają z medalem! Warto jeszcze nadmienić, że nasza piłkarka Weronika Serafin znalazła się w piątce najlepszych zawodniczek mistrzostw w Częstochowie – to niezwykle budujące zarówno dla niej, jak i całej drużyny.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze zmagania!

inf.pras/sk