kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Nabór na szkolenie dla bezrobotnych

Nabór na szkolenie dla bezrobotnych

Dodano: 04.04.2019 08:00 Nabór na szkolenie dla bezrobotnych
Powiatowy Urząd Pracy ogłasza nabór w okresie od 29.03.2019 r. do 26.04.2019 r. na podjęcie przez osoby bezrobotne szkolenia „Kasjer z obsługą wózka jezdniowego podnośnikowego prowadzonego i zdalnie sterowanego (III WJO).

Szkolenie odbywa się w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) 2014 – 2020, Oś priorytetowa I, Osoby młode na Rynku Pracy, Działanie 1.1 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy – projekty pozakonkursowe, Poddziałanie 1.1.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego, Projekt „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie bocheńskim (IV)".


Na szkolenie w ramach programu PO WER kierowane są osoby młode w wieku 18-29 lat bez pracy, w tym osoby z niepełnosprawnościami zarejestrowane w PUP jako bezrobotne (posiadające  II profilu pomocy), w tym w szczególności te, które nie uczestniczą w kształceniu i szkoleniu.
Osoby chętne do uczestnictwa w szkoleniu proszone są o zgłaszanie się w Powiatowym Urzędzie Pracy w terminie od 29.03.2019 r. do 26.04.2019 r. 6okój nr 6 (parter) Centrum Aktywizacji Zawodowej – Szkolenia w godzinach poniedziałek - piątek od 7.00 do 14.00.


W przypadku niezgłoszenia się wymaganej liczby osób nabór zostanie przedłużony lub wznowiony. PUP zastrzega sobie możliwość zamknięcia naboru w przypadku skompletowania planowanej liczby osób. Zgłoszenie swojej kandydatury nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem i skierowaniem na szkolenie.


Więcej informacji https://tiny.pl/t7tcc