kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Muzycznie zakończyliśmy weekend z zabytkami...

Muzycznie zakończyliśmy weekend z zabytkami...

Dodano: 05.09.2016 16:00 Muzycznie zakończyliśmy weekend z zabytkami...
Weekend z zabytkami to również piękne muzyczne wydarzenie. Podczas minionego weekendu na scenie wystąpili m. in. Andrzej Sikorowski wraz z córką Mają Sikorowską, Mateusz Mijal, Kamil Sarnicki Band, podopieczni Sary Rynowskiej z Miejskiego Domu Kultury w Bochni. Taneczne atrakcje zapewnił również Zespół Pieśni i Tańca "Łapanowianie", którzy w kolorowych strojach zaprezentowali się pięknie na płycie bocheńskiego rynku oraz szkoła Tańca Dance and Fitness House, przedstawiając widzom bardzo atrakcyjny ale już nowoczesny repertuar.

Jarmark Regionalny na którym swoje stoiska prezentowali: Pracownia Rzemiosła Artystycznego PoWoli,  MeryLu  - wyroby z drewna, wyroby cukiernicze z Gminy Żegocina, Bochneris, Kopalnia Soli Bochnia, Rękodzieło artystyczne Gminy Rzezawa – koronkarstwo, robótki ręczne i papierowa wiklina,  Gospodarstwo Pasieczne "Pasieka u Kiejdów" , Balab.pl – wyroby z drewna, Bawełniany Raj – zabawki i Silk erin –sutasz - biżuteria artystyczna.

Atrakcje dzieciom zapewniał Krakowski Teatr Uliczny, klaun na szczudłach, kolorowe bańki a także wielka zjeżdżalnia.

Tak to już jest, że koncerty kończące weekend z zabytkami mają magiczny klimat i tak samo było w tym roku. Duże wrażenie na widzach wywarł koncert gwiazdy wieczoru Andrzeja Sikorowskiego i Mai Sikorowskiej. Koncert zupełnie odarty z blichtru, z dużą ilością ciepła, naturalności i oczywiście pięknych głosów wykonawców.  Była to jedna z tych muzycznych uciech, która przenosi odbiorcę w inne czasy pozwalając muzycznie odpocząć, przywołać wspomnienia albo zgromadzić nowe.  Kończąca koncert piosenka „Ale to już było” została zaśpiewana wspólnie z licznie zgromadzoną publicznością.

W zupełnie innym tonie odbywał się koncert Mateusz Mijala, mocno  popowy klimat i wieczorna gra światła zgromadził spory tłum odbiorców.

Organizatorzy dziękują: Burmistrzowi Miasta Bochnia, Miejskiemu Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji w Bochni, Szpitalowi Powiatowemu w Bochni, Policji, Straży Pożarnej, oraz Dyrekcji Zespołu Szkół Nr 3 w Bochni.

Galeria zdjęć cz.I

Galeria zdjęć cz. II

 

sk/kkh