kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Muzycznie, magicznie pod kominem...

Muzycznie, magicznie pod kominem...

Dodano: 08.09.2014 10:00 Muzycznie, magicznie pod kominem...
Fantastyczne koncerty, zachwycona publiczność, magiczne miejsce. Tymi słowami można podsumować wczorajsze zakończenie Weekendu z zabytkami i koncerty Marka Piekarczyka, Grzegorza Kapci oraz Górniczej Kopalni Soli Bochnia.

 

Górnicza Kopalnia Soli towarzyszyła wszystkim zwiedzającym już od popołudnia. Koncert ten pokazał, że orkiestra potrafi zagrać współczesne, popularne przeboje w ciekawej aranżacji. Niewątpliwą gwiazdą był jednak Marek Piekarczyk, który jest artystą niezwykłym, zachwyca jak mało kto. Tłumnie zgromadzona publiczność wysłuchała godzinnego występu w niepowtarzalnej atmosferze. Akustycznie zabrzmiały dobrze wszystkim znane utwory, które łączą pokolenia. Na płycie przed sceną było wiele młodych ludzi i wiele tych troszkę starszych, którym piosenki artysty pozwalały na muzyczną sentymentalną podróż. Na scenie Markowi Piekarczykowi towarzyszyli Tadeusz Apryjas oraz Jacek Borowiecki. To był naprawdę doskonałe wydarzenie muzyczne, które mieszkający w Bochni artysta zakończył ciepłymi słowami skierowanym do publiczności „ Do zobaczenia na ulicach”. Po występie artyście dziękował Jacek Pająk gospodarz imprezy, oraz współgospodarz Krzysztof Zięba, którzy przekazali drobne upominki. Następnie występował Grzegorz Kapcia wraz z przyjaciółmi, wykonawcy, którzy również posiadają duże grono swoich sympatyków bawili publiczność do wieczora.Plac pod kominem tętnił życiem aż do wczesnych godzin nocnych, mieszkańcy spacerowali, oglądali i wspominali…następny weekend z zabytkami i następne koncert już za rok, zapraszamy!

 

 

Starostwo dziękuje: wykonawcom, prowadzącemu Jerzemu Turkowi, mieszkańcom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego aby zorganizować to wydarzenie!

kkh