kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Muzyczne zakończenie weekendu z zabytkami

Muzyczne zakończenie weekendu z zabytkami

Dodano: 06.09.2019 15:00 Muzyczne zakończenie weekendu z zabytkami
Halina Mlynkova ⭐️będzie gwiazdą tegorocznego Muzycznego Zakończenia Weekendu z Zabytkami, które odbędzie się w niedzielę w Parku Rodzinnym Uzbornia w Bochni. Będzie to zapewne niezwykły występ tej wspaniałej artystki, podczas którego zaprezentuje nie tylko nowe piosenki ale też wiele starszych wszystkim znanych utworów. Tego wieczoru na scenie zaprezentuje się także⭐️ Kasia Moś i⭐️ Adam Krylik, którzy wystąpią z akompaniamentemOrkiestra Baczków⭐️. Występ ten również będzie niezwyczajny, gdyż oprócz gości specjalnych z orkiestrą gościnnie wystąpi także sekcja smyczkowa. Zapowiada się wspaniały wieczór pełen muzycznych uniesień i niesamowitych wrażeń.

 

Niedzielna impreza rozpocznie się już o godzinie 15:00. Na Uzborni oprócz występów na scenie będzie wiele atrakcji dla dużych i małych. Nasi goście przygotowali wiele niespodzianek. W koralowym kamperze Małopolska Organizacja Turystyczna, będzie prowadzić konkursy, a także dzielić się wiedzą o Małopolsce. Będzie  kiermasz książek i gier, a to wszystko po to aby wspomóc Lilkę (córeczkę Jolka Stanisz), małą mieszkankę Bochni. Całkowity dochód przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację dziewczynki.
Zbiórka odbędzie się pod patronatem Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży Auxilium której podopieczną jest Lilianka. Oprócz dobrej muzyki, edukacyjnych warsztatów, w niedzielne popołudnie będzie również aktywnie i zdrowo. Ruszymy się po zdrowie na warsztatach sportowych z Barbell Club Bochnia.Będą konkursy, zawody i porady dietetyczno – treningowe, a Fit Bite Catering Dietetyczny, poczęstuje Was również swoimi produktami. Zaprosiliśmy do współpracy Bochnianie Bezdomniakom, będzie można zaadoptować psiaka i kociaka oraz wesprzeć działalność stowarzyszenia. O tym jak zrobić piękny makijaż oraz jak dobrać odpowiednie kosmetyki dowiecie się dzięki warsztatom wizażu z Drogeria Kamelia, która wspólnie z PUPA Milano Italy zadba o wszystkie nasze Panie obecne w niedzielę. Panie ze Grupy Małopolanki tworzą Być Kobietą z Pasją. nauczą Was szyć szydełkowe cudności Na warsztatach nie zabraknie również zabaw kulinarnych. Do mobilnej kuchni spotkań zaprasza Frankówka Małaz Cichawki. Do świata rolnika zaprosi Państwa niezawodna ekipa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, która w tym roku świętuje 25 lecie działalności. Na stoisku odbędą się konkursy z nagrodami dotyczące roślin i zwierząt, malowanki dla najmłodszych, punkt informacyjny, rozpowszechnianie i udzielanie wiedzy na temat programów z unii europejskiej dla obszarów wiejskich. Pracownia Pracownia rerum architektura krajobrazu zaprasza na warsztaty rodzinne pt. "Warto tworzyć przyszłość - rysujemy, malujemy, budujemy". Kinga Magdoń zaprosi dzieciaki do wspólnej zabawy. Kolejny nasz parter, którego będziecie mogli spotkać w niedzielne popołudnie to Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego.Na stoisku odbędą się warsztaty - "Zaprośmy zwierzęta do naszych ogrodów" podczas których wykonywane będą budki dla ptaków i owadów. Oprócz warsztatów dla dużych i małych podczas Muzycznego zakończenie Weekendu z Zabytkami czekają na Was również atrakcje na scenie. Będziemy śpiewać, tańczyć, wręczać nagrody i zadawać pytania Przedstawimy Wam 20 wyjątkowych kobiet. Kobiet z Pasją Powiatu Bocheńskiego. Kobieta z Pasją to projekt realizowany wspólnie z grupą Małopolanek w związku z 20-leciem Powiatu Bocheńskiego. Trening na scenie poprowadzą , Anna Adamczyk i Katarzyna Waśniowska - Trener Personalny, Instruktor Fitness, Barbell Club Bochnia. oraz Daniel Bibro. Na scenie wystąpią także wychowankowie szkoły wychowankowie szkoł  Dance & fitness house Bochnia z fantastycznym pokazem m.in. jazzu. Teatr Artystokracki  zaprezentuje koncert Lata 20, Lata 30.Będzie też premiera teledysku pokolenie oraz quiz wiedzy o powiecie bocheńskim z naprawdę niezłymi nagrodami . Bądźcie, warto!

kh