kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Most w Zawadzie nagrodzony

Most w Zawadzie nagrodzony

Dodano: 10.09.2014 09:00 Most w Zawadzie nagrodzony
Powiat Bocheński otrzymał nagrodę Związku Powiatów Polskich w Ogólnopolskim Konkursie Otwartym „Modernizacja Roku 2013” za rekonstrukcję mostu w Zawadzie.

Wartym podkreślenia jest fakt, iż do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 900 obiektów,  z czego 8 znalazło się w finale, a wśród nich most w Zawadzie.

Pamiątkowy dyplom i statuetkę z rąk Marka Tramś prezesa zarządu Związku Powiatów Polskich, odebrał Bogdan Sarapata zastępca dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg oraz Ryszard Birkowski prezes firmy R- Bud wykonującej  most w Zawadzie.

Ogólnopolski Konkurs „Modernizacja roku” odbywa się od siedemnastu lat. Organizatorzy podkreślają, że ideą Konkursu jest propagowanie i wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego oraz promocja modernizacji, przebudowy i rozbudowy obiektów i urządzeń dla uzyskania efektów użytkowych i estetycznych bez realizacji nowych inwestycji.

Odbudowa mostu w Zawadzie pochłonęła milion złotych. Stara, drewniana kładka została rozebrana, a w jej miejsce powstała nowa konstrukcja. Oprócz nowego mostu przebudowana i poszerzona została droga wraz z poboczami. Przebudowane i umocnione zostały również potoki Zawadka i Pogwizdowianka.

sk

Powiatowa Społeczna Strefa Aktywności Gospodarczej
programy unijne
inwestycje w powiecie
zdjęcia panoramiczne
Organizacje Pozarządowe-NGO
Newsletter:

Multimedialny Powiat

Zobacz wszystkie filmy

Sonda

Starostwo Powiatowe
ul. Kazimierza Wlk. 31
32-700 Bochnia
Tel. (0-14) 61 537 00
Fax: (0-14) 61 537 08
E-mail: