kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Montaż sygnalizacji świetlnej na ulicy Floris

Montaż sygnalizacji świetlnej na ulicy Floris

Dodano: 08.09.2010 14:00 Montaż sygnalizacji świetlnej na ulicy Floris
Trwa montaż i podłączanie sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu przy ulicach Kościuszki i Floris w Bochni. Skrzyżowanie będzie gotowe już z końcem września br.

W tej chwili pozostało jeszcze położenie nowej nakładki na skrzyżowaniu ulic Kościuszki, Floris oraz Fischera jak również regulacja studzienek do asfaltu oraz malowanie pasów rozdzielających – informuje wicestarosta Tomasz Całka. Przebudowa skrzyżowania będzie kosztować około 600 tys. złotych. Na ten cel pozyskaliśmy 50% dofinansowanie z MSWIA w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych tzw. „schetynówek” - dodaje starosta bocheński Jacek Pająk.

Powiat Bocheński remontuje również w ramach tego projektu skrzyżowanie na ulicach Brzeska i Krzeczowska oraz następujące drogi powiatowe: Poręba Spytkowska- Bochnia na odcinku Bochnia- Brzeźnica 2078K Rzezawa- Brzeźnica na odcinku Brzeźnica- Rzezawa, 1442K Krzeczów-Grądy na odcinku Rzezawa Krzeczów, 1428K Bochnia- Niedzieliska na odcinku Krzeczów -Bochnia. Całość inwestycji to kwota ponad 5,5 mln złotych.