kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Młodzież z powiatu bocheńskiego weźmie udział w Festiwalu EINklang w Saarlouis

Młodzież z powiatu bocheńskiego weźmie udział w Festiwalu EINklang w Saarlouis

Dodano: 17.10.2017 09:00 Młodzież z powiatu bocheńskiego weźmie udział w Festiwalu EINklang w Saarlouis
28 października 2017 roku w Saarlouis (Niemcy) odbędzie się Inklusiver Songcontest EINklang, w którym weźmie udział reprezentacja ze szkół Powiatu Bocheńskiego.

Festiwal ten jest odpowiedzią naszych parnerów z Saarlandu na Festiwal Piosenki "Integracja malowana dźwiękiem", w którym od 4 lat niemiecka młodzież bierze udział. Na scenie zaprezentują się zespoły oraz integracyjne duety muzyczne.

W konkursie tym nie może zabraknąć również reprezentantów naszego powiatu, wystąpią uczniowie Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Bochni... a ponieważ przesłaniem, oprócz muzyki jest integracja to towarzyszyć im będzie dwoje uczniów z Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Bochni oraz Zespół Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Bochni.

Warto zaznaczyć , że w gronie Jury Festiwalu EINklang znalazł się Jerzy Turek wicedyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Bochni i pomysłodawca Festiwalu Integracja Malowana Dźwiękiem.

Co o Festiwalu mówi Starosta Lauer zobacz TUTAJ

Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za uczestników!!!

 

 

sk