kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek w Judo

Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek w Judo

Dodano: 02.10.2015 11:00 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek w Judo
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków judo do kibicowania podczas zbliżających się Mistrzostw Polski Młodzików i Młodziczek, które odbędą się 03-04.10.2015r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni.

DWA DNI POD ZNAKIEM JUDO
Dwudniowa impreza będzie kolejnym wielkim wydarzeniem sportowym o randze krajowej w naszym mieście. - Cieszy nas fakt, iż po raz kolejny jesteśmy doceniani jako organizatorzy i będziemy mieć zaszczyt gościć najlepszych reprezentantów klubów w kategorii młodzików i młodziczek z całej Polski - mówi inicjator zawodów Sabina Bajda dyrektor MOSiR Bochnia, a zarazem wiceprezes Krakowskiego Okręgowego Związku Judo. - Przewidujemy, że do Bochni przybędzie około 400 zawodników.- 
Walki  oceniać będzie 15 sędziów w tym 5 o uprawnieniach międzynarodowych pod pieczą głównego arbitra Zbigniewa Motrycza. Komisarzem zawodów jest Krzysztof Rogulski.

KTO REPREZENTUJE BOCHNIĘ?
W zawodach wystartuje 5 bocheńskich zawodników, szkolonych przez trenerów Waldemara Kowalskiego i Grzegorza Maja. Będą nimi: Julia Gut, Karol Kowalski, Mateusz Pławecki, Kamil i Kacper Kubas. Trzymamy za nich kciuki i prosimy o gorące kibicowanie judokom MOSiR-u!

Miejscem walk będzie Hala Widowiskowo-Sportowa im. W. Stawiarskiego przy ul. ks. J. Poniatowskiego 32 w Bochni.

PROGRAM ZAWODÓW:

sobota, godz. 10.00 rozpoczęcie walk młodzików

niedziela godz. 10.00 rozpoczęcie walk młodziczek

 

Organizatorami Mistrzostw Polski są: Polski Związek Judo, Towarzystwo Sportowe MOSIR Bochnia, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

Zadanie jest współfinansowane przez Województwo Małopolskie, Powiat Bocheński oraz Gminę Miasta Bochnia.


WSTĘP WOLNY!

 

sk