kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Międzynarodowe spotkanie biznesowe

Międzynarodowe spotkanie biznesowe

Dodano: 05.01.2012 14:00 Międzynarodowe spotkanie biznesowe
Urząd Miasta Tarnowa wspólnie ze Skandynawsko-Polską Izbą Gospodarczą (SPCC) planuje w marcu br. organizację międzynarodowego spotkania biznesowego.

Przedsięwzięcie to ma na celu stworzenie nowych relacji biznesowych miedzy przedsiębiorcami  z regionu tarnowskiego oraz przedsiębiorcami zrzeszonymi w SPCC.
Przewiduje się, że spotkanie będzie miało charakter dwudniowy i przeprowadzone zostanie w  formule „speed buisness meeting”, umożliwiającym jego uczestnikom prezentację własnej firmy, wymianę kontaktów biznesowych, pozyskanie nowych klientów, dostawców, partnerów lub inwestorów.

Strona skandynawska wskazała wstępnie na szczególne zainteresowanie nawiązaniem relacji biznesowych z przedsiębiorcami z branż ochrony środowiska, ekologii, zarządzania odpadami oraz gospodarki wodnej. Jednak zgłaszać można również firmy z innych branży.

Planuje się, że podczas spotkania w Tarnowie ze strony SPCC gościć będzie ok. 40 przedsiębiorców.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Starostwo Powiatowe w Bochni  zwraca się z prośbą do  firm z terenu powiatu bocheńskiego zainteresowanych udziałem w w/w spotkaniu oraz potencjalnym nawiązaniem kontaktów biznesowych z partnerami ze Skandynawii o przesyłanie danych firmy do 27 stycznia br. na adres b.zajt-gaca@powiat.bochnia.pl lub telefonicznie : 14 615 38 60.