kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Medal Komisji Edukacji Narodowej dla Starosty Jacka Pająka

Medal Komisji Edukacji Narodowej dla Starosty Jacka Pająka

Dodano: 04.11.2011 11:00 Medal Komisji Edukacji Narodowej dla Starosty Jacka Pająka
Starosta Bocheński Jacek Pająk został odznaczony MEDALEM KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania. Oficjalne wręczenie odbyło się w dniu wczorajszym w Auli Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Tarnowie.

          Podczas uroczystego spotkania z okazji Dnia Edukacji Narodowej bocheński starosta przyznane wyróżnienie odebrał z rąk Małopolskiego Kuratora Oświaty Aleksandra. 


         Jestem wdzięczny za docenienie mojej pracy samorządowej, w której szczególny nacisk kładę na działania związane z rozwojem oświaty na terenie powiatu bocheńskiego. Cieszę się, że moje zaangażowanie przyczyniło się do zmiany postrzegania oświaty przez lokalne środowiska, przez co doprowadziło do rozwiązań organizacyjnych oraz poważnych inwestycji, które zostały zauważone i docenione przez Ministra Edukacji Narodowej – podkreśla starosta bocheński Jacek Pająk.

        Podczas spotkania Medal Komisji Edukacji Narodowej, Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej, Nagrodę Małopolskiego Kuratora Oświaty i Odznaczenia Państwowe - Złoty Krzyż Zasługi, Srebrny Krzyż Zasługi, Brązowy Krzyż Zasług odebrali również dyrektorzy, nauczyciele, a także pracownicy obsługi administracyjnej poszczególnych szkół z terenu województwa małopolskiego w tym z terenu powiatu bocheńskiego.

Listę osób nagrodzonych można zobaczyć na stronie: http://kuratorium.krakow.pl/index?ac=111&id=6244


       Odznaczenie takie nadawane jest przez Ministra Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania, w szczególności w zakresie działalności dydaktycznej wychowawczej i opiekuńczej, twórczości dla dzieci i młodzieży oraz kształcenia  i doskonalenia nauczycieli.