kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Marek Piekarczyk charytatywnie w Ekonomiku

Marek Piekarczyk charytatywnie w Ekonomiku

Dodano: 13.01.2017 08:00 Marek Piekarczyk charytatywnie w Ekonomiku
17 stycznia 2017 r. o godz. 11.00 w Zespole Szkół Nr 3 w Bochni odbędzie się XIII edycja Imprezy Charytatywnej „ Bawiąc się pomagasz”.

Od 13 lat uczniowie Szkoły i Szkolne Koło PCK organizują zbiórkę środków pieniężnych na różne cel społeczne wybierane przez młodzież Ekonomika. W tym roku impreza ma trochę inny charakter niż dotychczas, łączy bowiem cykl spotkań z ciekawymi ludźmi z chęcią pomocy potrzebującym.

Celem tegorocznej edycji jest zebranie funduszy dla chorych dzieci, podopiecznych bocheńskiej Fundacji „AUXILIUM”.

Gościem specjalnym, który zgodził się wesprzeć inicjatywę  będzie Marek Piekarczyk, lider zespołu TSA. Podczas imprezy zostanie przeprowadzony  międzyszkolny konkurs muzyczny w konwencji  „Szansy na sukces” z Jego repertuaru. Wykonawcami będą  zespoły wokalno-instrumentalne  i soliści ze szkół ponadgimnazjalnych.  Zostanie także przeprowadzony wywiad z artystą a na zakończenie specjalnie dla uczestników imprezy,  koncert wokalisty i  towarzyszących mu muzyków.

Impreza objęta jest Patronatem Honorowym Starosty Bocheńskiego i adresowana do uczniów i nauczycieli bocheńskich szkół ponadgimnazjalnych, którzy integrują się w działaniu na rzecz potrzebujących w środowisku lokalnym i przy tej okazji wspólnie dobrze się bawią.

 

sk