kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Małopolskim Koralem przez Europę

Małopolskim Koralem przez Europę

Dodano: 04.06.2013 12:00 Małopolskim Koralem przez Europę
Małopolskim Koralem przez Europę - to nie tylko hasło reklamowe, ale również nazwa projektu obejmującego szereg działań promocyjnych realizowanych przez Małopolską Organizację Turystyczną przy użyciu Campera Małopolskiego.

 

Małopolska rusza w trasę, trasę po Europie, by pokazać, co w regionie jest do odkrycia! Czerwony Koral, symbol Małopolski, ozdobił samochód typu camper, wyposażony  w materiały, filmy reklamowe i mini stoisko promocyjne. Obrandowany logotypami, z naklejoną  mapą i napisami zachęcającymi do odwiedzenia regionu, koralowy camper będzie mobilną wizytówką regionu. W ciągu najbliższych lat odwiedzi większość państw europejskich, zatrzymując się i organizując pokazy nie tylko w dużych miastach, ale  i mniejszych miejscowościach. Przy nim wystawiane będzie stoisko promocyjne, a napotkani po drodze ludzie będą zachęcani do "podążania" za samochodem do Małopolski zgodnie  z hasłem przewodnim: . Camper Małopolski wyruszył w pierwszą trasę 29-go maja i przez kolejne trzy tygodnie - do 19 czerwca - odwiedzi Holandię, Belgię, północną Francję oraz Luksemburg. Podczas tego wyjazdu promować będzie atrakcje turystyczne Małopolski, a wśród nich tematem przewodnim jest Szlak Architektury Drewnianej – dwieście pięćdziesiąt zabytkowych, niezwykle cennych, drewnianych obiektów: kościołów, cerkwi, dworów, zabytków kultury materialnej, w tym także cztery kościoły wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Naturalnego UNESCO i odbywające się w nich wydarzenia.Na trasie campera znalazł się kościół św. Leonarda w Lipnicy Murowanej. To już 10 lat odkąd ta drewniana gotycka świątynia widnieje na prestiżowej liście Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO.

Załogę campera stanowi czteroosobowa ekipa złożona z pracowników MOT i ekspertów  w zakresie promocji regionu, znających języki docelowych państw i nie obawiających się trudów podróży i niełatwej pracy w terenie .


Projekt "Małopolskim Koralem przez Europę" współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013"


Więcej informacji o realizacji projektu i "Camperowej Koralowej Promocji Małopolski" można znaleźć na:  http://campermalopolski.blogspot.com oraz na facebooku: https://www.facebook.com/CamperMalopolski


sw