kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Małopolska branża turystyczna – poznajmy się!

Małopolska branża turystyczna – poznajmy się!

Dodano: 27.08.2020 08:00 Małopolska branża turystyczna – poznajmy się!
Serdecznie zapraszamy do nowej grupy na Facebooku: „Małopolska branża turystyczna – poznajmy się!” Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego rozpoczyna kampanię promocyjną, mającą na celu zwiększenie podróży turystycznych do Małopolski.
Jednym z elementów kampanii będzie stworzenie grupy na Facebooku zrekrutowanej z przedstawicieli branży turystycznej i instytucji oraz  podmiotów działających na rzecz rozwoju i promocji turystyki z Małopolski, celem realizacji wspólnych działań promocyjnych.

Grupa Facebookowa jest częścią startującej kampanii „Małopolska. Poznajmy się!”, której celem jest aktywizacja mieszkańców Polski do realizacji podróży turystycznych do Małopolski. Grupa będzie miejscem spotkań i wymiany doświadczeń pomiędzy branżą turystyczną, samorządem województwa małopolskiego i instytucjami działającymi w turystyce, którzy chcą działać na rzecz rozwoju i aktywizacji czasu wolnego. Kampania „Małopolska. Poznajmy się!” to doskonała okazja do promocji Państwa obiektów i ofert. Wiemy, że tworzycie nowe propozycje wycieczek, unowocześniacie swoje obiekty i oferty, kreujecie rozwiązania ułatwiające podróże w czasie pandemii. Podzielcie się z nami swoimi osiągnięciami, pomysłami i ofertami. Najlepsze zaprezentujemy całej Polsce!

Jak dołączyć do grupy?

1. Bezpośrednio klikając w link: https://www.facebook.com/groups/575202526491114/ lub

2. Wpisując w pole wyszukiwania na Facebooku nazwę grupy: „Małopolska branża turystyczna – poznajmy się!”

Grupa przeznaczona jest dla przedstawicieli branży turystycznej, podmiotów i organizacji działających na rzecz rozwoju i promocji turystyki w Małopolsce i ma charakter zamknięty, więc aby wyświetlić jej zawartość, należy wysłać prośbę o dołączenie klikając przycisk „+Dołącz do grupy”.

Zachęcamy do dołączenia wszystkie zainteresowane podmioty.

Liczymy na Państwa aktywność – pokażmy piękno Małopolski od nieznanej dotąd strony, pochwalmy się razem lokalnymi sekretami, a przede wszystkim - poznajmy się!

 

sk