kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. realizuje projekt „Ekspert ds. innowacji”

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. realizuje projekt „Ekspert ds. innowacji”

Dodano: 15.11.2012 08:00 Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. realizuje projekt „Ekspert ds. innowacji”
W ramach projektu MARR S.A. oferuje udział w cyklu szkoleń, które pozwolą zwiększyć konkurencyjność firmy. Szkolenia skierowane są do właścicieli i pracowników mikro i małych przedsiębiorstw posiadających siedzibę, oddział, filię lub inną jednostkę organizacyjną na terenie województwa małopolskiego bez względu na poziom posiadanej wiedzy związanej z innowacjami.
W trakcie szkoleń wykorzystywane są autorskie gry symulacyjne. Zastosowana w grach różnorodność ról sprawi, że uczestnicy będą wcielać się zarówno w role właścicieli, osób zarządzających mikro lub małą firmą, jak również członków zespołu projektowego lub konsultantów zewnętrznych. Zastosowane narzędzie dostarczy uczestnikom pełny zakres doświadczeń związany z planowaniem i wdrażaniem innowacji w firmach. Szkolenia są bezpłatne, prowadzone przez profesjonalnych trenerów. Tematyka szkoleń dotyczy: • zasad i metod wprowadzania na rynek nowych produktów, • metod organizacji przedsiębiorstw, • nowych trendów w marketingu, nowatorskie techniki produkcji i dystrybucji, • możliwości rozszerzenia działalności na rynki zagraniczne (eksport), • radzenia sobie ze stresem i konfliktem w pracy, • nabycia umiejętności przywódczych. Szkolenia obejmują zagadnienia z zakresu innowacji technologicznych, organizacyjnych, procesowych i marketingowych dopasowanych do specyficznych potrzeb sektora mikro i małych przedsiębiorstw. Szkolenia odbywać się będą na terenie Małopolski. Poprowadzą je doświadczeni trenerzy i eksperci z poszczególnych dziedzin. Udział w projekcie zakończony będzie otrzymaniem CERTYFIKATU potwierdzającego posiadaną wiedzę z zakresu innowacji.Rekrutacja do projektu już trwa! Szczegóły projektu oraz rejestracja na bezpłatny cykl szkoleń znajduje się na stronie www.marr.pl/ekspertinnowacji.html Cykl szkoleń i warsztatów realizowany jest w ramach projektu „Ekspert ds. innowacji” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. kkh