kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » LGD zaprasza na szkolenia

LGD zaprasza na szkolenia

Dodano: 02.01.2020 10:00 LGD zaprasza na szkolenia
Lokalna Grupa Działania Dolina Raby w związku ze zbliżającymi się terminami naborów wniosków zaprasza na szkolenia. Udział wnioskodawcy w szkoleniu w ramach zakresu z którego planuje złożyć wniosek jest punktowany w trakcie oceny wniosku według lokalnych kryteriów wyboru.

- W dniu 13 stycznia 2020 roku (poniedziałek) o godz. 16.00 w Gminnej Świetlicy w Trzcianie zaplanowano szkolenie nt. zasad ubiegania się o wsparcie zadań w ramach projektów grantowych – szkolenie przeznaczone jest dla organizacji pozarządowych. Termin naboru pierwszy kwartał 2020 r.

- W dniu 20 stycznia 2020 roku (poniedziałek) o godz. 16.00 w Gminnej Świetlicy w Trzcianie zaplanowano szkolenie nt. zasad ubiegania się o wsparcie na projekty gospodarcze tj. podejmowanie działalności oraz rozwijanie działalności gospodarczej – szkolenie przeznaczone jest dla osób fizycznych planujących podjąć działalność gospodarczą oraz przedsiębiorców planujących rozwijać działalność gospodarczą. Nabór wniosków ustalony od 27.01 – 10.02. 2020 r.

Udział wnioskodawcy w szkoleniu w ramach zakresu z którego planuje złożyć wniosek jest punktowany w trakcie oceny wniosku według lokalnych kryteriów wyboru. Zapisy na szkolenia pod nr telefonu: 14 685 44 44 lub biuro@dolinaraby.pl. Chęć udziału w szkoleniu należy uprzednio zgłosić do organizatora pod podanymi wyżej kontaktami.