kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Latający Krąg z Martą Katolo i Ingą Kobielą

Latający Krąg z Martą Katolo i Ingą Kobielą

Dodano: 25.11.2014 08:00 Latający Krąg z Martą Katolo i Ingą Kobielą
W listopadowym Latającym Kręgu Kobiet zasiądą psychoterapeutki Marta Katolo i Inga Kobiela prowadzące na terenie Bochni praktykę psychoterapeutyczną w nurcie Gestalt. Krąg zagości w utworzonych niedawno bocheńskich Gabinetach Psychoterapii i Rozwoju mieszczących się naprzeciwko hali widowiskowo-sportowej w sobotę 29 listopada 2014 r. o godzinie 15:00.

Marta i Inga opowiedzą o pracy psychoterapeuty Gestalt, prowadzeniu własnego gabinetu i o tym, co sprawiło, że wybrały właśnie taką drogę zawodową. Bohaterki przybliżą, w jaki sposób psychoterapia Gestalt, oparta na leczącej relacji pacjent-terapeuta nie tylko pomaga uzdrowić cierpienie psychiczne, lecz również ułatwia wprowadzanie rozwojowych zmian w życiu i poprawia jego jakość. Uczestniczki Kręgu najpierw wysłuchają opowieści bohaterek, a następnie będą mogły zadać pytania i wziąć udział w krótkiej dyskusji.

Latające Kręgi powstały po to, by zasiadające w nich kobiety mogły promować swoje biznesy, wymieniać się doświadczeniami, kontaktami, wizytówkami, informacjami o swoich usługach. Na koniec każdego Kręgu zawsze jest miejsce na swobodne rozmowy – towarzyskie i biznesowe. Od roku organizatorkami Latających Kręgów w Bochni są: Sylwia - prowadząca stronę o prezentach Qukeria.pl oraz Anna, która wkrótce otwiera swój własny portal internetowy do sprzedaży biletów na warsztaty, zajęcia i kursy - Labs in Town.pl

Latający Krąg Psychoterapeutyczny odbędzie się w sobotę 29 listopada 2014 r. o godzinie 15:00 w Gabinetach Psychoterapii i Rozwoju przy ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 34 E. Zaproszone są wszystkie zainteresowane kobiety.

Spotkanie jest darmowe i nie wymaga rejestracji, organizatorzy proszą jednak o poinformowanie o chęci uczestnictwa w nim poprzez dołączenie do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/859115594132563 lub wysyłając e-mail do organizatorek na adres: labsintown.pl@gmail.com – ułatwi to organizację spotkania i umożliwi zapewnienie miejsc siedzących dla wszystkich przybyłych osób.

Więcej informacji można znaleźć klikając w poniższe linki:

http://www.latajacaszkola.pl/latajace-kregi/latajace-kregi-bochnia/

www.psychoterapia-bochnia.pl

www.psychoterapiawbochni.pl

www.gabinety-psychoterapii.com

 

sk