kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Królowa nauk po angielsku w II LO

Królowa nauk po angielsku w II LO

Dodano: 19.03.2014 08:00 Królowa nauk po angielsku w II LO
825 gimnazjalistów z powiatu bocheńskiego zobaczyło, jak funkcjonuje na co dzień i od święta II LO. Okazją były dni otwarte 13 i 14 marca.

Oj, oko Ci wypadło – usłyszała i zobaczyła gimnazjalistka – na dłoni pani profesor tkwiło oko – na szczęście nie jej, po czym mogła obejrzeć  i pokroić preparaty wątroby i nerek.

Matematyka jest trudna? Wielu tak twierdzi. A matematyka po angielsku? – sama radość. Mogli się o tym przekonać gimnazjaliści rozwiązując łamigłówki i zagadki królowej nauk po angielsku.

Gazeta wybiórcza – która otrzymała najwyższą nagrodę Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich pokazała swoja kuchnię. Klasy dziennikarskie nie tylko chwaliły się dorobkiem, ale pokazały swoją drogę do sukcesów szkoły w kolejnym numerze Uskrzydlonych - czasopisma młodzieży II LO.

Kabaret, tańce, zajęcia sportowe cieszyły się dużym zainteresowaniem, a turyści mogli zwiedzać ciekawe zakątki Polski i Europy z przewodnikiem w języku hiszpańskim. Miłośnicy kina też znaleźli w II LO coś dla siebie. Oglądając filmy nakręcone przez uczniów liceum, mogli jak w Multikinie ,,pałaszować popcorn”.

Było barwnie, kolorowo, ale także ,, naukowo” – fajnie!

Społeczność II LO składa serdeczne podziękowania wszystkim dyrektorom gimnazjów, opiekunom i samym uczniom, którzy skorzystali z zaproszenia do II LO, liczymy na to, że miłe wrażenia wyniesione ze szkoły zaowocują chęcią przedłużenia ich o dalsze trzy lata pobytu w naszej placówce.

Więcej informacji na stronie szkoły

Zdjęcia TUTAJ

 

sk