kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Krajobrazy i detale

Krajobrazy i detale

Dodano: 14.02.2013 12:00 Krajobrazy i detale
W piątkowy wieczór o godzinie 18:00, w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się promocja książki Przemysława Koniecznego pt. „Krajobrazy i detale”. Publikacja wydana została przez Starostwo Powiatowe pod koniec 2012 r .W albumie tym na barwnych fotografiach przedstawione są obiekty i miejsca związane z historią, tradycją, przyrodą oraz turystyką. Ponad siedemdziesiąt zdjęć pokazuje nasz powiat takim jak jest naprawdę… piękny i tajemniczy.

 

 

Jak pisze o autorze tej publikacji Jan Flasza „Przemysław Konieczny jest mistrzem syntezy. W jednym zdjęciu , starannie wyselekcjonowanym spośród swojego zasobnego archiwum potrafi wyrazić lapidarnie i metaforycznie całą złożoność przedstawianego problemu …..Nie jest więc autor książki prostym ilustratorem, lecz raczej tym, kto czytelnikowi wskazuje dyskretnie , poprzez swoje osobiste postrzeganie świata, drogę do jego interpretacji, zrozumienia, a często nawet odczytywania głęboko ukryty sensów .”

Tym samym serdecznie zapraszamy na magiczną podróż po powiecie i spotkanie z autorem. Promocja będzie też jedyną okazją do nabycia tej publikacji.

 

 

 

 

kkh