kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Koordynator Rodzinnej Pieczy Zastępczej poszukiwany!

Koordynator Rodzinnej Pieczy Zastępczej poszukiwany!

Dodano: 22.07.2020 11:00 Koordynator Rodzinnej Pieczy Zastępczej poszukiwany!
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bochni poszukuje pracownika na stanowisko Koordynatora Rodzinnej Pieczy Zastępczej. Oferty można składać do końca lipca.

Zakres obowiązków:

- udzielanie pomocy rodzinom zastępczym i prowadzącym rodzinne domy dziecka w realizacji zadań wynikających z pieczy zastępczej,

- przygotowanie planu pomocy dziecku,

- pomoc rodzinom zastępczym oraz prowadzącym rodzinne domy dziecka w nawiązaniu wzajemnego kontaktu,

- zapewnienie rodzinom zastępczym oraz prowadzącym rodzinne domy dziecka dostępu do specjalistycznej pomocy dla dzieci w tym psychologicznej, reedukacyjnej i rehabilitacyjnej,

- zgłaszanie do ośrodków adopcji informacji o dzieciach z uregulowaną sytuacją prawną w celu poszukiwania dla nich rodzin przysposabiających.

- udzielanie wsparcia pełnoletnim wychowankom rodzinnych form pieczy zastępczej.

Forma zatrudnienia:

Umowa o pracę w systemie zadaniowego czasu pracy, praca w siedzibie PCPR w Bochni oraz na terenie powiatu bocheńskiego

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Własny samochód (prawo jazdy kat.B) do poruszania się po terenie powiatu bocheńskiego, umiejętność pracy  w zespole, dobra organizacja pracy, znajomość pakietu Microsoft Office, preferowany staż pracy z rodziną i dzieckiem. Wykształcenie pedagogiczne: pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub wyższe o dowolnym kierunku uzupełnione studiami podyplomowymi w ww. zakresie lub kursem kwalifikacyjnym z zakresu pedagogiki oraz co najmniej roczne doświadczenie w pracy z dziećmi lub co najmniej roczne doświadczenie jako rodzina zastępcza lub prowadzący rodzinny dom dziecka.

Oferty prosimy składać w siedzibie PCPR (Bochnia ul. Windakiewicza 9/5) lub przesyłać drogą emailową na adres: pcprbochnia@wp.pl do dnia 31.07.2020 r.

 

sk