kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Konkurs wiedzy na inaugurację Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Konkurs wiedzy na inaugurację Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Dodano: 17.02.2015 00:00 Konkurs wiedzy na inaugurację Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Blisko 40 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych wzięto udział w finale konkursu wiedzy o Żołnierzach Wyklętych, jaki został przeprowadzony w piątek 13 lutego w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Bochni.

Konkurs to wspólne przedsięwzięcie Starostwa Powiatowego w Bochni i Urzędu Miasta Bochnia. Już od kilku lat stanowi wstęp do obchodów, przypadającego na 1 marca, Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.


W tegorocznej edycji konkursu wzięli udział uczniowie: Zespołu Placówek Oświatowych w Trzcianie, Zespołu Szkół w Dąbrówce, szkół podstawowych nr 2 i 5 w Bochni, Gimnazjum nr 1 w Bochni, V Prywatnego Gimnazjum w Bochni, Gimnazjum w Rozdzielu, I i II Liceum Ogólnokształcącego, zespołów szkół nr 1, 2 i 3 w Bochni oraz Zespołu Szkół w Dąbrowicy.


Zwycięzców konkursu poznamy podczas uroczystego koncertu ku pamięci Wyklętych, który odbędzie się w poniedziałek 2 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni.