kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Konkurs fotograficzny

Konkurs fotograficzny

Dodano: 03.10.2013 09:00 Konkurs fotograficzny
Jeszcze tylko do jutra można nadsyłać zdjęcia na konkurs fotograficzny pn. ”Zabytki Powiatu Bocheńskiego w Twoim obiektywie”. Zasady konkursu są bardzo proste, należy przesłać na adres promocja@powiat.bochnia.pl lub dostarcz na płycie CD na adres Starostwa Powiatowego w Bochni 2 zdjęcia wraz z kartą zgłoszeniową. Zwycięzcy konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody.

 

 

Spośród nadesłanych zdjęć Organizatorzy wybiorą 12 najciekawszych, z których powstanie kalendarz na 2014 rok oraz zostaną opublikowane w dedykowanej galerii w serwisie Facebook na profilu Powiat Bocheński (facebook.com/powiat.bochenski).

Po zakończeniu Konkursu, nagrodzone i dodatkowo wybrane fotografie, będzie można obejrzeć na wystawie w Miejskim Domu Kultury w Bochni.

Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi 14. października 2013 r.

Więcej informacji na temat konkursu na stronie Starostwa Powiatowego w Bochni: http://www.powiat.bochnia.pl/nasz-powiat/konkurs-fotograficzny.html

Do wygrania m.in . vouchery na rodzinne zwiedzanie Kopalni Soli w Bochni, karnety na basen, bilety wstępu na siłownie dla kobiet, darmowy trening MMA, bilety do kina czy kolacja dla dwóch osób.

Sponsorami nagród są Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia, Miejski Dom Kultury w Bochni, Tomi Sport Siłownia dla Kobiet, Fight Club MMA Fightman, Kryta Pływalnia im. Jana Kota w Bochni, Hotel Kasztel, Hotel Oriza, Karczma na Wodzie w Królówce, Pizzeria Da Grasso.