kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Konkurs fotograficzny ”Zabytki Powiatu Bocheńskiego w Twoim obiektywie”

Konkurs fotograficzny ”Zabytki Powiatu Bocheńskiego w Twoim obiektywie”

Dodano: 23.09.2013 10:00 Konkurs fotograficzny ”Zabytki Powiatu Bocheńskiego w Twoim obiektywie”
Starostwo Powiatowe w Bochni zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pn. ”Zabytki Powiatu Bocheńskiego w Twoim obiektywie” organizowanego w ramach Weekendu z zabytkami w dniach 28-29.09.2013 r. Zwycięzcy konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody.

Zasady konkursu są bardzo proste:

1. wykonaj fotografię wybranego zabytku w ramach „Weekendu z zabytkami w Powiecie Bocheńskim”,

2. prześlij ją na adres lub dostarcz na płycie CD na adres Starostwa Powiatowego w Bochni (ul. Kazimierza Wielkiego 31, 32 – 700 Bochnia) do piątku 4. października 2013 r. wraz z kartą zgłoszenia.

Spośród nadesłanych zdjęć Organizatorzy wybiorą 12 najciekawszych zdjęć, z których powstanie kalendarz na 2014 rok oraz zostaną opublikowane w dedykowanej galerii w serwisie Facebook na profilu Powiat Bocheński (facebook.com/powiat.bochenski).

 

Po zakończeniu Konkursu, nagrodzone i dodatkowo wybrane przez Organizatora fotografie, będzie można obejrzeć na wystawie w Miejskim Domu Kultury w Bochni.

 

Więcej informacji na temat konkursu na stronie Starostwa Powiatowego w Bochni: http://www.powiat.bochnia.pl/nasz-powiat/konkurs-fotograficzny.html

Do wygrania m.in . vouchery na rodzinne zwiedzanie Kopalni Soli w Bochni, karnety na basen, bilety wstępu na siłownie dla kobiet, darmowy trening MMA, bilety do kina czy kolacja dla dwóch osób.

Sponsorami nagród są Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia, Miejski Dom Kultury w Bochni, Tomi Sport Siłownia dla Kobiet, Fight Club MMA Fightman, Kryta Pływalnia im. Jana Kota w Bochni, Hotel Kasztel, Hotel Oriza, Karczma na Wodzie w Królówce, Pizzeria Da Grasso.

Regulamin konkursu

Program „Weekendu z zabytkami…”

Dołącz do wspólnej zabawy!

 

sk