kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Konkurs dla OSP

Konkurs dla OSP

Dodano: 10.05.2013 12:00
Marszałek Województwa Małopolskiego zaprasza do udziału w tegorocznej edycji konkursu na „Najlepszą jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej Województwa Małopolskiego”. Organizatorem konkursu jest Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Krakowie. Jego uczestnikami mogą być Ochotnicze Straże Pożarne działające na terenie Małopolski.

Do wygrania w konkursie jest ufundowana przez Województwo Małopolskie nagroda pieniężna w wysokości 50 tys. zł. Zwycięzca będzie mógł ją przeznaczyć na wyposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w sprzęt pożarniczy, wyposażenie ochrony osobistej strażaka, samochody pożarnicze lub na poprawę stanu technicznego bazy OSP.

Zgłoszenia do konkursu mogą dokonywać jednostki samorządu terytorialnego, na obszarze których działa dana jednostka OSP. Każda gmina może zgłosić maksymalnie jedną jednostkę OSP, działającą na terenie danej gminy.

Wybór najlepszej jednostki OSP Województwa Małopolskiego odbywa się w trybie oceny zgłoszeń przez poszczególne Komisje Konkursowe, na podstawie kryteriów ocen zawartych w regulaminie konkursu. Konkurs ma charakter dwuetapowy.

Regulamin konkursu

 

sw