kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Konkurs dla OSP – „Bezpieczna zabawa i praca na wsi podczas wakacji”

Konkurs dla OSP – „Bezpieczna zabawa i praca na wsi podczas wakacji”

Dodano: 07.06.2017 16:00 Konkurs dla OSP – „Bezpieczna zabawa i praca na wsi podczas wakacji”
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa organizuje konkurs skierowany do jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w całej Polsce.

Zadanie konkursowe polegać będzie na nagraniu krótkiego filmu promującego bezpieczną zabawę i pracę na wsi w czasie wakacji, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa dzieci. Film ma trwać minimalnie 60 sekund, a maksymalnie120 sekund. Nagrodami są zestawy ratownicze OSP R1 w torbach PSP R1. W województwie małopolskim jest ich do rozdania 5, a dodatkowo jest szansa na wygranie w etapie ogólnopolskim piły spalinowej Husqvarna.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy: wojewódzki i ogólnopolski. W pierwszym etapie (od 15 czerwca 2017 r. do 20 lipca 2017 r.) Małopolski Oddział Regionalny ARiMR wyłoni 5 najlepszych prac oraz wskaże najlepszą do drugiego etapu (od 2 do 10 sierpnia 2017 r.), w którym będą konkurowały najlepsze filmy z wszystkich oddziałów regionalnych ARiMR, a nagrodą główną będzie piła spalinowa Husqvarna.

Film konkursowy powinien zawierać informację o twórcach oraz konieczne jest umieszczenie w nim logo ARiMR w dowolnej formie. Technika nagrywania filmu jest dowolna, a każdy uczestnik może zgłosić tylko jeden film. Pracę należy przekazać na nośniku (płycie ) CD w formacie avi, mpeg4 lub mp4 na adres odpowiedniego dla danego województwa Oddziału Regionalnego ARiMR, w terminie do 20 lipca 2017 r. włącznie.

Organizatorzy zachęcają wszystkie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej do udziału w konkursie, życząc wielu świetnych filmowych realizacji na miarę hartu ducha druhów strażaków, i zaangażowania w kwestie bezpieczeństwa na wsi, w tym także ich najmłodszych mieszkańców.

Prace konkursowe należy przysyłać na adres: Małopolski Oddział Regionalny ARiMR, ul. Lubicz 25, 31-503 Kraków.

 

kh