kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Konferencja „PPK blisko Ciebie”,

Konferencja „PPK blisko Ciebie”,

Dodano: 27.09.2020 11:00 Konferencja „PPK blisko Ciebie”,
Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita, PFR oraz PFR Portal PPK zapraszają na konferencję „PPK blisko Ciebie”, dot. funkcjonowania i wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK). Celem cyklu jest wsparcie przedsiębiorców w procesie wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Konferencja realizowana jest przez PFR oraz PFR Portal PPK we współpracy z Wojewodą. Spotkanie obejmuje prezentację najważniejszych założeń Ustawy o PPK, omówienie zasad wdrożenia programu, a także przedstawienie dotychczasowych doświadczeń pracodawców. W planie spotkania przewidziany jest czas na indywidualne konsultacje z Ekspertami Regionalnymi PPK oraz na sesję pytań i odpowiedzi.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak obowiązuje rejestracja. Program konferencji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na specjalnie dedykowanej wydarzeniu stronie. Spotkanie odbędzie się w Krakowie, 30.09.2020 godz. 11:00 Q Hotel Plus

W celu zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 konferencje będą prowadzone z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i zasad bezpieczeństwa. Przed rejestracją  na  wydarzenie  prosimy  o  zapoznanie  się  z  naszymi  zasadami  uczestnictwa  w szkoleniach stacjonarnych, które znajdują się tutaj.