kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Konferencja „Elastyczność - to się opłaca”

Konferencja „Elastyczność - to się opłaca”

Dodano: 19.10.2011 10:00 Konferencja „Elastyczność - to się opłaca”
Elastyczne formy zatrudnienia, motywowanie pracowników, skuteczne metody zarządzania personelem – to tylko niektóre tematy konferencji „Elastyczność - to się opłaca”, organizowanej 27 października 2011 roku przez Powiatowy Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Wieliczce

 

 

Konferencja realizowana jest w ramach projektu „Pracodawca EFS – Elastyczny – Fachowy – Skuteczny. Program kompetencyjny dla przedsiębiorców z powiatów wielickiego, bocheńskiego i limanowskiego”. Jej celem będzie pokazanie korzyści wynikających z wprowadzenia elastycznych rozwiązań w zakresie zarządzania firmą i organizacji czasu pracy. Spotkanie będzie też okazją do zapoznania się z założeniami nowoczesnej polityki personalnej, dostępnymi alternatywnymi formami zatrudnienia i wynagradzania, sposobem zarządzania firmą w sposób elastyczny i przyjazny zarówno dla pracodawcy, jak i dla pracownika.

Uczestnikami konferencji będą przedsiębiorcy i ich pracownicy, a także inne osoby zainteresowane wdrażaniem elastycznych form zatrudnienia i idei flexicurity w swoim miejscu pracy.

Ramowy program konferencji

1.       Pracodawca EFS - Elastyczny - Fachowy - Skuteczny. Informacje o projekcie

Grzegorz Supron, kierownik projektu, Powiatowy Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców

2.       Kształcenie ustawiczne w Polsce - polityka szkoleniowa firm

Anna Bogucka, partner projektu, ADVISER S.C.

3.       Elastyczne formy zatrudnienia - fakty i mity

Dyrektor Tadeusz Mysiński, Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

4.       OD LIDERA DO PARTNERA - o najlepszej inwestycji w drodze do sukcesu firmy

Małgorzata Fic, MAESTRA Firma Szkoleniowa

5.       Zmotywowany pracownik to wydajny pracownik - główne zasady motywacji w małych i średnich przedsiębiorstwach

Monika Danicka-Żuk, doradca

Konferencja odbędzie się 27 października 2011 roku o godzinie 16.00 w Wieliczce. Ze względów organizacyjnych obowiązują zapisy. Informacje i zgłoszenia przyjmowane sąosobiście, telefonicznie lub mailowo do 24 października 2011 roku: tel. 725-55-97-33, cech.wieliczka@wp.pl.

 

Konferencja „Elastyczność  - to się opłaca” stanowić będzie oficjalne rozpoczęcie działań w projekcie unijnym „Pracodawca EFS – Elastyczny – Fachowy – Skuteczny”. Projekt realizowany jest przez Powiatowy Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Wieliczce partnerstwie z Firmą Doradczo-Szkoleniową ADVISER, jest on współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Głównym jego celem jest zwiększenie zdolności adaptacyjnych 65 pracodawców (i ich pracowników) powiatu wielickiego, bocheńskiego i limanowskiego poprzez wdrożenie działań z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i upowszechniania polityki flexicurity w swoich firmach do roku 2012.

W ramach planowanych działań – oprócz konferencji, które są otwarte dla wszystkich osób zainteresowanych –  przewidziano cykl szkoleń wyjazdowych, konsultacji i coachingu dla przedsiębiorców i ich pracowników z zakresu zarządzania zmianą i personelem w firmie, elastycznych form organizacji pracy i wynagrodzeń, realizacji polityki szkoleniowej w firmach. W szkoleniach wyjazdowych udział wziąć mogą przedsiębiorcy z powiatów wielickiego, bocheńskiego i limanowskiego oraz ich pracownicy.

Rekrutacja do projektu już się rozpoczęła, aby wziąć w nim udział należy zgłosić się do biura Powiatowego Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Wieliczce, ul. Limanowskiego 11, tel. 725-55-97-33, www.cech-wieliczka.pl.