kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Koncert Evening Standard w ramach Weekendu z zabytkami

Koncert Evening Standard w ramach Weekendu z zabytkami

Dodano: 28.08.2019 10:00 Koncert Evening Standard w ramach Weekendu z zabytkami
W sobotę 7 września po intensywnym dniu związanym ze zwiedzaniem zabytków i uczestnictwem w warsztatach Starostwo Powiatowe w Bochni zapraszam na Koncert specjalny zespołu Evening Standard.Uroczy dziedziniec Muzeum im. S. Fischera w Bochni ze swoją piękną minimalistyczną scenerią rozbrzmi dźwiękami świetnej muzyki.

O godzinie 20:00 odbędzie się wyjątkowy koncert w wykonaniu naszych wspaniałych, lokalnych muzyków. Będzie to prawdziwa muzyczna uczta.

Zagrają: Evening Standard, Barbara Furmańska, Piotr Lekki, Artur Salwach, Robert Świątek i Wojciech Feć, a także gość specjalny.

Miejsce: Dziedziniec Muzeum im. Stanisława Fischera w Bochni ul. Rynek 20 , 32-700 Bochnia
Start: sobota 7.09, 20:00.

Oczywiście w niedziele rozpoczyna się kolejny aktywny dzień, zapraszamy na spacery i poznawanie naszego pięknego Powiatu, a popołudniu w Parku Rodzinnym Uzbornia dużo atrakcji dla małych i dużych, a wieczór zakończymy koncertami gwiazd .

Wszyscy, którzy przyjadą do nas z zewnątrz mogą liczyć na zniżki w Hotelu Kasztel oraz Hotelu Nowa Bochnia, ale nie zapominamy także o naszych mieszkańcach dla których przygotowane są zniżki na słodkie przekąski w Chantilly, Ciachomanii oraz Hotelu Panorama w Wiśniczu. Zapraszamy!

Wszystkie szczegóły związane z weekendem z zabytkami dostępne są na:

www.zabytki.powiatbochenski.pl

 

kh