kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Komunikat w sprawie zagubionych tablic rejestracyjnych

Komunikat w sprawie zagubionych tablic rejestracyjnych

Dodano: 17.05.2010 16:15
W związku z faktem, iż wiele tablic rejestracyjnych zostało zagubionych w czasie przejazdu przez zalane tereny, Starostwo Powiatowe w Bochni zwraca się z prośbą do osób, które znalazły tablice rejestracyjne, aby dostarczyły je do Wydziału Komunikacji i Transportu pokój nr 13 lub 14 w budynku Starostwa Powiatowego w Bochni (ul. Kazimierza Wielkiego 31, 32-700 Bochnia).

Lista tablic dostarczonych do Starostwa Powiatowego w Bochni zostanie opublikowana na stronie http://www.powiat.bochnia.pl w najbliższym czasie.

Wiele osób zadaje pytanie o wymianę zagubionych tablic w związku z czym informujemy:

1.  W przypadku posiadania tablic z flagą polską (z lewej strony na niebieskim tle) – właściciel musi zamówić 2 tablice rejestracyjne – koszt takiej operacji to 93 zł.

Należy przynieść ze sobą: dowód rejestracyjny, dowód osobisty, wniosek o wydanie wtórnika tablicy rejestracyjnej

2. W przypadku posiadania tablic z flagą Unii Europejskiej (z lewej strony na niebieskim tle) – można wymienić tylko zagubioną tablicę – koszt takiej operacji to 53 zł.

W tym przypadku należy przynieść ze sobą: dowód rejestracyjny, dowód osobisty, wniosek o wydanie wtórnika tablicy rejestracyjnej.

Wniosek o wydanie wtórnika znajduje się tutaj

Więcej informacji w Wydziale Komunikacji i Transportu pod numerem telefonu: 615-37-83 i 84.