kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Komputery dla bocheńskiej policji przekazane

Komputery dla bocheńskiej policji przekazane

Dodano: 14.01.2010 14:00 Komputery dla bocheńskiej policji przekazane
13 netbooków, 3 laptopy, 10 komputerów stacjonarnych, drukarki, niszczarki oraz nawigacja satelitarna to sprzęt, który w dniu dzisiejszym starosta Jacek Pająk przekazał bocheńskiej komendzie policji. Od dzisiaj dzielnicowi będą mogli w terenie sporządzać potrzebną do pracy dokumentację, a maszyny do pisania zastąpione zostaną przez komputery.

 

Podczas krótkiej uroczystości komendant Marek Rudnik dziękował samorządowi powiatowemu za konsekwentne wsparcie udzielane bocheńskiej jednostce. Natomiast starosta podkreślał, iż troska o bezpieczeństwo publiczne to tylko słowa lecz przemyślane działania  zmierzające do poprawy bezpieczeństwa w Powiecie Bocheńskim.

Przypomnijmy, dotychczas KPP w Bochni otrzymała już od samorządu powiatowego sprzęt komputerowy, została wsparta kwotą  100.000 złotych z przeznaczeniem na remont dachu, instalacji odgromowej i remont sanitariatów, wzbogaciła się także o dwa samochody Skoda Octavia Tour, sztandar, w odpowiedni sprzęt zostały wyposażone Grupy Szybkiego Reagowania.