kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Komenda Powiatowa Policji w Bochni otrzymała 4 nowe radiowozy

Komenda Powiatowa Policji w Bochni otrzymała 4 nowe radiowozy

Dodano: 20.10.2015 15:30 Komenda Powiatowa Policji w Bochni otrzymała 4 nowe radiowozy
Bocheńscy policjanci od dzisiaj będą mogli korzystać z nowych radiowozów, które trafiły do komendy dzięki wsparciu Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie oraz Samorządu terytorialnego. Są to nowoczesne samochody przystosowane do codziennej służby w trosce o bezpieczeństwo obywateli.

We wtorek, 20 października, przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Bochni odbyło się uroczyste poświęcenie i przekazanie świeżo zakupionych radiowozów. Do służby trafią 3 radiowozy nieoznakowane oraz jeden oznakowany, które zostały sfinansowane w 50 % z budżetu policji i w 50% z funduszy przekazanych na ten cel przez Starostwo Powiatowe w Bochni oraz Urząd Miasta Bochnia. Wartość zakupionych pojazdów łącznie opiewa na kwotę 221 234,41 złotych.Komendant Powiatowy Policji w Bochni młodszy inspektor Mariusz Dymura gościł na uroczystości min.: Starostę Bocheńskiego Ludwika Węgrzyna, Burmistrza Miasta Bochnia Stefana Kolawińskiego, Przewodniczących Rady Powiatu i Rady Miasta oraz przedstawiciela duchowieństwa w osobie Księdza mgr lic. Leszka Leszkiewicza, Proboszcza Parafii pw. św. Mikołaja w Bochni, którzy aktywnie wspierają bocheńską policję w służbie o bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu. Pierwsza część uroczystości odbyła się w budynku komendy, gdzie młodszy inspektor Mariusz Dymura w obecności przybyłych gości oraz kadry kierowniczej bocheńskiej policji przybliżył stan taboru bocheńskiej policji, a chwilę później podziękował wszystkim osobom, które zaangażowały się i wsparły projekt zakupu radiowozów, wręczając okolicznościowe podziękowania i pamiątki.Druga część uroczystości odbyła się na placu, przed budynkiem komendy, gdzie ksiądz Leszek Leszkiewicz uroczyście poświęcił nowe radiowozy, a Starosta Bocheński wraz z Burmistrzem Miasta Bochnia wręczyli policjantom kluczyki do pojazdów.


inf.pras./kkh